NOVINKY

Všechny fotoromány nalezneš -> tady

Ještě spoustu věcí o mně nevíš. Ale pár jich můžeš zjistit->>tady


STORM DANCE STUDIO

-Mistři ČR 2010-
Květen 2010

Karlovarský skřivánek

18. května 2010 v 20:55 | TToooMM |  ->Moje videa
Ahojky, přínáším vám jedno video. Jak už jsem kdysi psal, v březnu jsem vyhrál soutěž Karlovarský skřivánek. Každý z účinkujících obdržel nahrávku se svým výkonem. LadyVanilka má na blogu článek a chce, aby tam lidé posílali různé věci, které umí. Proto se moje dvě SB rozhodly nahrávku zpracovat a vytvořili z toho video s mými fotkmami. Autorky jsou Madam Kšanda a Lady♥Katie♥ a já jím tímto moc děkuju, jsou šikovné :)

A nyní se obracím na vás, pokud máte čas, můžete si video poslechnout a do komentářů napsat svůj názor, zda se líbí či ne, popřípadě se trochu rozepsat. Za všechny připomínky děkuju :)
Skvělá událost! :)

17. května 2010 v 20:26 | TToooMM |  ->Novinky
Anó, jsem to já! Po dlouhé době se vám zase ozývám! Mrzí mě, že tu nejsem častěji, ale poslední dobou jsem byl unavenej a měl špatnou náladu, takže mě blog nebavil, za to teď mě mooc baví! Můj absolvenstský koncert se, myslím, velice povedl. :) Obavy o neobsazené hlediště se nenaplnily, hlediště bylo téměř plné. Všichni jsme to zahráli, jak jsme uměli a potlesk byl opravdu veliký. To byl úžasný zážitek a hlavně skvělý pocit. Pocit, že to, co děláte, má nějaký smysl.

Co je ovšem daleko lepší věc, je to že jsme v sobotu vyhráli republiku v parketovém tanci!!!!!!
V sobotu jsme se vypravili do České Lípy. Odpoledne jsme soutěžili a nakonec vyhráli. Byl to skvělý zážitek. Tancování jsme si všichni maximálně užívali a vzhledem k reakci diváku a poroty se to velice povedlo. Nakonec sladká tečka na závěr- Mistči ČR 2010. To nedovedu popsat jakou mám radost. No, já vše ještě napíšu do nějakého větší článku, takže vydržte. Vzhledem k této události jsem se rozhodl změnit dess, takže se tu objeví new design s fotkami STORMU! :)

Můžete zanechat komentář s názorem, jak se vám líbí můj design :) Pls!

1. kvvětna 2010

1. května 2010 v 22:56 | TToooMM |  ->Denní dění
Sobota, 1. května 2010
Byl pozdní večer - první máj
večerní máj - byl lásky čas.

Já vím, že jsem tu dlouho nebyl- omlouvám se, ale nějak jsem neměl chuť pracovat na blogu a když se člověku nechce, tak se nedá nic přidávat :( Ale dneska se mi chce!!!
Za tu dobu se samozřejmě událo spoustu nových věcí, ale kdybych měl všechny vypisovat bylo by to na dlouho, ty nejdůležitější věci se objeví v dalších článcích atd... Dneska jsem byl odpoledne v kině se ségrou a její kamarádkou na Jak vycvičit draka :D Stejně jsem neměl nic jiného na práci :D A večer jsme pekli buřty po dlouuhé době. A teď několik informací ohledně blogu a muzikálového světa:
1)V divadle Broadway se uskutečnila slavnostní premiéra nové muzikálové crazyparodie Je třeba zabít Davida. Článek o představení brzy ;-)
2)V plzeňském divadle se v dubnu uskutečnila premiéra opery Kouzelná flétna od světoznámého skladatele Wolfganga Amadea Mozarta. Dnes měla premiéru již pátá činohra v této divadelní sezóně- Lev v zimě.
3)V dubnu jsem navštívil muzikály Monty Python´s Spamalot (recenze zde), Limonádový Joe a baletní představení Labutí jezero. U posledních dvou zmiňovaných inscenacích recenze teprve dodám.
4)No a celkově se budu snažit přidávat články co nejvíc :)