NOVINKY

Všechny fotoromány nalezneš -> tady

Ještě spoustu věcí o mně nevíš. Ale pár jich můžeš zjistit->>tady


STORM DANCE STUDIO

-Mistři ČR 2010-
Duben 2010

17. dubna 2010

17. dubna 2010 v 22:23 | TToooMM |  ->Denní dění
Sobota, 17. dubna 2010
Tak dneska úplně suprovej den a hlavně strašně vysmátej :D Jsme jeli na soutěž se Storemem <3. Bylo to super, vyhráli jsme jak jinak!!! :D:D:D No a pak jsme točili video na náměstí v kostýmech, fakt děsná sranda :D A pak ta cukrárna, takovou pr*** ste ještě nezažili, tý jo... Já se musim smát ještě ted... úpe skvělej deeen <3 A pak přijdu domů a facebook.. ty naše diskuze a statusy a fotky, no prostě mooooc... Já úplně ze všeho nejvíc miluju tuhle skupinu!!! Storm forever!!!!! Fakt děkuju moc.. jo jinak na face sou náký ty fotky, a až bude to naše video, tak dam na blog :) my jsme to totiž strašně hustě vymysleli.. my ho natočíme na různejch místech a sestříháme... no těšim se :D Tak zítra mám volno, tak sem přijdu zatím paaaa :D <3

Konkurz na muzikál Ať žije rockenroll!

17. dubna 2010 v 20:23 | TToooMM |  ->Novinky
Divadlo Broadway vypisuje nový konkurz na muzikál autorů Petra Jandy a Karla Šípa Ať žije rockenroll! Myslím, že je to dobrá příležitost, jen být trošku starší :D:D

CLEOPATRA MUSICAL, s.r.o. vyhlašuje
PĚVECKÝ KONKURZ do připravovaného muzikálu "Ať žije rockenroll"

Premiéra muzikálu: 20.10.2010 v Divadle Broadway
Hudba: Petr Janda
Scénář: Karel Šíp

1.kolo konkurzu se koná ve středu 21.4.2010 od 10:00 hodin v Divadle Hybernia, Nám. Republiky 4, Praha 1.
Každý zájemce si připraví jednu píseň z muzikálu Ať žije rockenroll.
Materiály ke konkurzu (texty a hudba) jsou ke stažení na stránkách www.atzijerockenroll.cz
Zájemci vyplní dotazník a mohou dodat umělecký životopis.
Kontakt: Stanislav Běle - 225 113 305, 604 426 723, bele@kleopatra-muzikal.cz

(čerpáno z oficiálních stránek muzikálu www.atzijerockenroll.cz)

12. dubna 2010

12. dubna 2010 v 22:14 | TToooMM |  ->Denní dění
Pondělí, 12. dubna 2010
Musím se přiznat, že dneska nějak nevím co přidávat. Víte co? Tak do komentářů mi můžete připsát, co bych měl přidávat za články, ok?? Jinak dneska škola nuda, flétna ok, zpěv super, možná pojedem na další soutěž, ale až v říjnu :) Tak já jdu mějte se pa

11. dubna 2010

11. dubna 2010 v 19:56 | TToooMM |  ->Denní dění
Neděle, 11. dubna 2010
Myslím, že v době mé nepřítomnosti se nic zásadního v mém životě nestalo, takže to není potřeba psát na blog. Včera jsme byli sázet stromky v lese, to byla zábava :D No a dneska jsem mooh jet na Děti ráje, ale rodiče nedovolili, tak jindy no :( Dopoledne jsem se s Madam Kšandou 
byl podívat na závodech našich sester- dělají moderní gymnastiku. No a odpoledne jsem hrál na flétnici po dlouhý době, jo a pak jsem zjistil, že mam za 14 konzert a neumim na něj žádnou písničku, tak sem se musel jednu naučit :D A pak, doufám, že jsem si všimli, jsem přidal tu recenzi. Dala mi docela zabrat, ještě jsem ji psal asi 3krát, protože se mi vždy smazala :D Tak budu rád, když u ní nebo nového fotorománu zanecháte komentář.
A pak vám chci říct jednu věc ohledně blogu. Nějak mi dochází nápady co přidávat, takže svůj blog opět rozšířím. Chci zaměřit svůj blog hodně na sebe (více fotorománů, videí apod...) a potom také na Divadlo J. K. Tyla v Plzni, takže se dozvíte něco o plzeňských muzikálech, ale také třeba operách nebo baletech.. Budu se snažit to dělat co nejzajímavější, tak snad se vám tu bude líbit, ok? Dneska končím paa

2.4. Recenze na muzikál Monty Python´s Spamalot

11. dubna 2010 v 19:19 | TToooMM |  ->Recenze
Monty Python´s Spmalaot. Kdo by se domníval, že tento muzikál je určen pouze pro osoby milující svérázný humor britské skupiny Monty Python, jena omylu. i když jsem dosavaď o těchto umělcích neslyšel, celé dvě a půl hodiny jsem se  za břicho popadal, nápodobně celé divadlo. Co slovom to nějaká hláška. Zkrátka, jak bylo řečeno, když humor, tak pořádný!

Děj, jehož kostrou je bohatý broadwayský muzikál vypravující o hledání Svatého grálu, o statečných rytířích a Jeterní dámě- tajmené éterické bytosti z jezera, je kromě vtipných průpovídek doplňován velmi melodickou hudbou. v hudbě nalezneme několich žánrů a hlasových rejstříků, jež jsou představovány originálními áriemi nebo parodizací známých muzikálových skladeb (Zpívání v dešti, West Side Story apod.. ). Zde musím vyzdvihnout plzeňský orchestr, který pod vedením Jiřího Petrdlíka opravdu brilantně doprovázel zpěváky na jevišti.

Kostýmy z dílny Ivany Brádkové se perfektně hodí k jednotlivým charakterům postav. Rovněž Danielova Dvořákova scéna je neodmyslitelnou součástí inscenace. Nejvíce bylo sazeno na sesouvající se a vysouvající se jednotlivé kulisy (Velmy drahý les, trpaslíci, jezero, hrady, nebo pouhé plátno...). Obbčas vyjelo nějaké to propadlo, tekoucí vodu představoval pruh látky. A samozřejmě jeviště pro Jezerní dámu!

Adam Novák přeložil texty do češtiny tak, že neztracení humor ani smysl a mají všechno, co mají mít, stejknš jako původní anglický scénář.

Choreografie je bohatá na taneční kreace a ani na chvilku se nezastaví a stále pomáhá vykreslovat děj. Režie se ujal šéf souboru muzikálu Roman Meluzín a spolu s účinkujícími vytvořil excelentní dílo!

Osoby a obsazení:
KRÁL ARTUŠ - JIŘÍ UNTERMÜLLER 10/10
Myslím, že takhle bych si klidně krále Artuše dokázal představit. Tohoto velmi příjemného a dobročinného chlapíka, který se za každou cenu snaží najít Svatý grál, aby dokončil poslání. A i když se ne vždy svět zdá růžoví, nikdy neztrácí smysl pro vtip.

SIR ROBIN + 1. STRÁŽCE + BRATR MAYNARD - RADEK ŠTĚDRONSKÝ SCHEJBAL 10*/10**
Poněkud bojácný sir Robin, který nosí z jednoho prostého důvodu větší spodky než by měl :D Opravdu skvělý výkon. Krásná scéna byla popisování Broadway a u jeho podání 1. strážce jsem se válel smíchy :D

SIR LANCELOT + FRANCOUZSKÝ POSMĚVÁČEK + RYTÍŘ NI + KOUZELNÍK TIM 10*/10
Pro tohoto statečného rytíře mi přišlo více prostoru ve druhé půlce, kde se převtělil do Rytíře Ni. To byla naprostá bomba. On i dalších pět malých rytířů byli skvělí a neuvěřitelně vtipný a roztomilý :D A jinak nezapomenu na scénu, kdy se zjistilo, že je gay. A jako francouzský posměváček byl rovněž výborný!

PATSY + 2. STRÁŽCE - JAN KAŠTOVSKÝ 10**/10
Jan Kaštovský si myslím, že je jedním z nelepších herců a zpěváku a také stepařů! v Plzni. Zde například bravůrně zahrál roli věrného sluhy ;-)

SIR GALAHAD + OTEC PRINCE HERBERTA - ROMAN ŘÍČAŘ 10/10**
Tento metrosexuální blonďák byl fakt super. Asi nejvíce se mi líbil duet s jezerní dámou - Jednou v každé show, kde se sir Galahad představil jako výborný zpvák.

SIR BEDEVERE + MATKA DENNISE GALAHADA + CONCORD - BRONISLAV KOTIŠ 10/10
Musím se přiznat, že tohoto herce moc nemusím. Je mi nesympatický. Sice nemůžu dokázat jestli je to pravda, ale z jeviště na mě působí nafoukaně stejně jako sir BEVEDERE, který ovšem má svou povahu ve scénaři. po herecké stránce je na tom velmi dobře, jeho barvu hlasu úplně nemusím. Ale možná, že je to pouze můj názor.

http://www.djkt-plzen.cz/php/fotogalerie/2009_2010/spamalot/spamalot09_v.jpg

(z prava sedící jan Kaštovský, Radek Štedronský Schejbal, Jan Kříž, Jiří Untermüller, Roman Říčař, Bronislav Kotiš)

JEZERNÍ DÁMA - DASHA 10**/10***
Největší špička večera. Jezerní dámu, éterickou a tajuplnou bytost z jezera, hrála pražská zpěvačka Dasha. Po herecké stránce k tomu nemám co dodat. Každou větu, každé slovo jsem ji věřil. Skvěle dokázala přejít z noblesy jezera do newyorského života neúspešné zpěvačky. A po pěvecké stránce skoro neumím vyjádřit její pěvecké schopnosti. Prostě famozní, brilantní, skvělé! Svou krásnou jemnou, ale i pořádně tvrdou barvou hlasu zazpívala těžké árie na výbornou. Její hlas zní plně jak v operních áriích, tak v muzikálových písních. Do této role se neuvěřitelně hodí a jsem velice rád, že tak skvělá osobnost hraje mimojiné také v tak skvělém divadle s tak výbornými účinkujícími v tak krásném muzikálu.

http://www.djkt-plzen.cz/php/fotogalerie/2009_2010/spamalot/spamalot04_v.jpg

HISTORIK + JEŠTĚ ŽiJÍCÍ FRED + FRANCOUZSKÝ STRÁŽNÝ + POTULNÝ ZPĚVÁK + PRINC HERBERT - JIŘÍ URBÁNEK 10/10
V roli Ještě žijícího Freda velmi pěkně tančil. A v ostatních rolí se mi jeho výkon líbil, nejvíc byl zženštilý princ Herbert. Jé, ty krásné záclonky budou moje!! :D

HLAS BOHA - KAREL GOTT 10
Samozřejmě, kdo jiný by měl namluvit hlas boha než "Božský Kája".

JEZERNÍ DÍVKY - SOŇA BORKOVÁ, KATEŘINA ŠILDOVÁ, VERONIKA VESELÁ, LUCIE ZVONÍKOVÁ, MARTINA DRBUŠKOVÁ, MARTINA DIBLÍKOVÁ 10*/10*/10**
Jezerní dívky, ale též obyvatele Kamelotu, Kankánové tanečnice apod..  představovaly 4 zpěvačky a dvě tanečnice. Ze zpěvaček se mi líbila nejvíce Sonička Borková a z tanečnic Martinka Drbušková. Ostatní krom Katky Šildové jsem totiž měl problém z poslední řady druhého balkonu poznat :D Ale budu hodnotit jako jednotlivý celek: všichni byli naprosto úžasní, po pěvecké a herecké stránce super, ale ten tanec! To bylo lepší než super, to bylo naprosto megasuper. Oni vlastně většinu výstupů tančili, takže se museli naučit obrovské množství choreografie a zvládli to opravdu na jedničku 3krát podtrženou. Proto je také rozšířené bodování- první je jako u všech herectví, druhá zpěv a třetí tanec.

http://www.djkt-plzen.cz/php/fotogalerie/2009_2010/spamalot/spamalot21_v.jpg
RYTÍŘI - PETR DUDÁS, JAN KALEJA, MARTIN ŠEFL, PETR NOVOTNÝ, PAVEL TRUČKA, MARTIN ŠINTÁK 10/10/10**
Protože rytíře tvořili 4 company souboru muzikálu a dva baleťaci, mají opět tři známky. Rovněž tanec byl vynikající a vhodně doplňoval scénu, tak aby se na ni stále něcodělo a nebyla poloprázdná. Bohužel herce neznám, takže jsem nikoho nepoznal. Kdybych seděl blíže, tak poznám Martina Šintáka, ale z té dálky pohužel také ne.

COMPANY 10*
Rovněž skvělá- jako vřdycky!!!

ORCHESTR MUZIKÁLU A OPERETY DJKT 10***
Jak už jsem zmiňoval. Skvělý, skvělý, skvělý!!!

Celkové představení bylo naprosto dokonalé. Rozhodně se na muzikál zajdu podívat ještě několikrát a vám, co nejste z Plzně chci říct, že Praha nebo i jiné město není tolik daleko na to, abyste si udělali hezký výlet, kde potáktě spoustu zážitků, legrace a nových muzikálových poznatků.

http://www.djkt-plzen.cz/php/fotogalerie/2009_2010/spamalot/spamalot30_v.jpg
4. fotoromán - Kdo si myslíš, že jsem?

11. dubna 2010 v 16:51 | TToooMM |  ->Fotoromány
Tento fotoromán je čerpán z blogu MadamKšanda. Je především o ní a já tam mam asi dvě fotky, ale to neva, rozhodně si myslím, že to nafotila dobře ;-)

Verča doma odpočívá, ...
...když jí najednou zapípí zprává.
V domnění, že je to její idol se sebere a zkusí jít na domluvený sraz...
V lese neví, kde má čekat...
Pak narazí na šipky, které tam někdo nechal ležet...
Půjde po nich a přitom přemýšlí...
Pak je už unavená...
Ale šipek je stále víc a víc...
Ale stále přemýšlí...
Nakonec se jí podaří dojít až k vrcholu...
A někoho uvidí...
Katka je v šoku. Vždyť má přijít kluk - Tomáš Velek a místo toho před ní stojí Verča. Ale Verča si taky myslela, že na ni čeká kluk.
Potom si to uvědomí. Katka sehnala číslo v domnění, že je to Tomáš Velek, její idol a Verča si zprávu přečetla tky v domnění, že je to nějaký pěkný kluk.
Potom Verča přemýšlí...
U Tomášovo baráku:
Verča promluví...
A to se Tomášovi líbí...
A Katce samozřejmě taky.
Odchází spolu do cukrárny a za nedlouho spolu začali chodit.

Tak co si o něm myslíte? Zanechte komentáře!

Oznámení

11. dubna 2010 v 16:42 | TToooMM |  ->Novinky
Moc vás všechny zdravím! Já vím, že jsem tu teď dlouho nebyl, ale neměl jsem čas ani sílu :( Včera jsem chtěl dělat hodně blog, ale nějak na mě přišla pesimistická nálada, takže jsem absolutně ztratil chuť cokoliv dělat. Dneska už je to lepší, takže jdu něco vyvést:
1)Přidám nový fotoromán, sice ho zpracovala MadamKšanda, ale to nevadí.
2)Přidám recenzi na Spamalot, opravdu! I kdybych nevím co, tak ji prostě dodělám :D
3)A možná stihnu nový dess, nevím.
Tak já du na to!

6. dubna 2010

6. dubna 2010 v 21:16 | TToooMM |  ->Denní dění
Úterý, 6. dubna 2010
Ve škole v celku nic, jo vlastně dostal jsem jedničku z těch motorů, to jsem fakt nečekal :D No ale o to to bude horší zejtra. Píšem zřejmě infárnu a učitel nám zablkoval přístup na net, kde jsme měli ty přihlášky. No chápete co je to za magora?? :D:D To se musim smát :D No takže asi tak pětku dostanu.... A dneska na tréninku to bylo super!!! No nic, nemám náladu přidávat články, zejtra po infárně možná :D:D Tak paa5. dubna 2010

5. dubna 2010 v 22:13 | TToooMM |  ->Denní dění
Pondělí, 5. dubna 2010
Jé, jaký to byl ráno krásný pocit nejít do školy a spát do desíti :D Dopoledne jsem si připravil referát na aj, už vim o čem bude :D ale eště se ho tak naučit nazpaměť :( Jo jinak jsem taky zjistil, že na zítra taky musíme umět kus Máje :D ALe jo, to už docela dávám.. A ráno jsem si do dveřích skřípnul prst a mam celej nehet vejpůl (u nohy) a bolí to jak prase, au!!!
Odpoledne u nás byl děda, tak to bylo zase dobrýho jídla a pití :D No a večer jsem se trošku na zejtra učil, aspoň že už chápu matiku :D Tak zase zítra papa


4. dubna 2010

4. dubna 2010 v 23:12 | TToooMM |  ->Denní dění
Neděle, 4. dubna 2010
Dneska jsme jeli na chalupu ještě se sestřenicí a babičkou. K obědu byl řízek, ňam! No a pak jsme šli na proutky, abychom si mohli udělat pomlázku. No, moc jich teda nebylo, to se musí říct :D ale na těch 5 pomlásek jsme našli, takže každé dítě mohlo mít svoji. Pak jsme došli do chalupy, kde jsme si je upletly, pozor, já sám!! :D No a pak jsme dostali náký sladkosti a bonbony apod.. To je takoy moc dobrý :D No a pak jsme přijeli domů a doma jsem se koukal na Kozí příběh, docela dobrý. Jo a tu recenzi jsem zase nesthi :D omlouvám se, ale... už ji mam skoro napsanou, ale ještě musim něco graficky vytvořit, snad zítra, ale radši nic neslibuju :D Jo a zejtra musim dělat nějakej pitomej referát na ájinu, takže asi na blogu moc nebudu, takže ten dess nechám ve starýk kolejích a změím časem. Ok?? Paaa


CD Barona Prášila má Zlatou desku

4. dubna 2010 v 22:49 | TToooMM |  ->Novinky
Od premiéry muzikálu Barona Prášila uběhlo něco málo přes měsíc a za tu dobu se stihlo prodat nad 6 000 kusů CD a díky tomu byla předána v galerii Le Court Zlatá deska tvůrcům muzikálu. Desku rozdával Alan Piskač, ředitel nakladatelství Popron Music, autorům inscenace- Zdeňku Bartákovi, Metru Markovovi, Danielu Bartákovi a samozřejmě Oldřichu Lichtenbergovi.
Zároveň při této akci proběhl i trošku opožděný křest CD. Na akci nechyběl ani režisér muzikálu Filip Renč a představitelé hlavní role- Marián Vojtko, Pepa Vojtek a Dan Hůlka.

http://www.musicalnet.cz/images/Muzikaly/foto/BaronPrasil/ZlataDeska/MS10C-021583.jpg

http://www.musicalnet.cz/images/Muzikaly/foto/BaronPrasil/ZlataDeska/MS10C-021553.jpg

3. dubna 2010

3. dubna 2010 v 23:23 | TToooMM |  ->Denní dění
Sobota, 3. subna 2010
Dopoledne jsem si dal hoďku a půl trénink, abych se přes prázdniny úplně neflákal.. :D A v jednu hodinu jsme vyrazili na výlet. Dojeli jsme vlakem do Nepomuka, kde jsme šli do jedné vesničky kolem. Nějaký pán tam staví vláčky (takové ty malinké vláčky jezdící na kolejích..). ALe bylo to fakt úžasný! Údajně to byl druhý největší takto postavený objekt v ČR.. Prý tam bylo umístěno asi 2 km kolejí, což se mi zdálo skoro nemožné.. :D No kdybyste to viděli.. Těch kolejí, lokomotiv všeho druhu ( co jezdí nebo jezdili dříve na všemožných tratí Čr u zahraničí) domečků, tunelů, stromků, autíček i zvířátek... Představte si, že třeba kohout vypadal opravdu jako tečka :D No opravdu krásné to bylo. A pak nám ještě ukázal- chvíle napětí- že staví ještě jeden plácek tratí. Tam bylo tisíce malinkých domečků, dokonce i hořící dům, který bude v budoucnu hořet, koleje, další vlaky apod... Ale ještě to není v provozu. No prostě měl toho tam šíleně a jestliže jeden domeček stojí několik tisíc, asi to bylo dost drahé :D No a pak jsme šli pěšky asi 8 km směr k Plzni a zbytek jsme dojeli vlakem...
Původně jsem myslel, že dneska udělam tu recenzi na Spamalot, ale už to nestíhnu, tak dneska udělám kousek a zítra ji snad dodělám. Jinak dneska v Plzeňském divadle měla premiéru nová opera Kouzelná flétna, tak až najdu nějakou recenzi, tak vám o tom napíšu článke. Zatím paa2. dubna 2010

3. dubna 2010 v 20:54 | TToooMM |  ->Denní dění
Pátek, 2. dubna 2010
To byl super den! Původně jsme měli jít s Péťou, Péťou a Domčou ze Stormu do ZOO, ale nakonec jsme nešli, ale šli jsme na věž, kde jsme si to strašně užili. Pokecali apod.. Pak jsme si koupili zmrzlinu, chvíli seděli v parku a nakonec ještě skončili v Crosscafe :D. Pak jsem jel na chvilku domů a od sedmi jsme šli do divadla na Spamalot! I z té poslední řady druhého balkonu byl nádhrný výhled a celý muzikál byl ůplně boží!!! Počkejte si na recenzi, fakt se mi to strašně líbilo ;-)

1. dubna 2010

1. dubna 2010 v 22:29 | TToooMM |  ->Denní dění
Čtvrtek, 1. dubna 2010
Takže dneska vám sem nebudu nic psát!

APRÍÍÍÍL!!!!!

No jo něco vám se napíšu. Tak původně jsem myslel, že udělam něco na blogu, ale já jsem to nestih :D omlouvám se, tak příště. Byli jsme nakupovat. Boty do lesa a pak mám ještě košili, triko a šálu, protože se mi hrozně líbila a vím, že by jí příští zimu už neměli :D:D No a na oběd jsme se stavěli v mekáči ;-) Potom jsme večer musel vylejt asi 50 kýblů z bazénu, docela makačka :D No a nejlepší byl dneska apríl se Stormákama.. To jsme s kamarádkou vymysleli proti ostatním to jsme se nasmáli :D:D:D A zejtra mě s nima čeká ZOO, teda snad a pak Spamalot!!! Jupíííí paaaaaa