NOVINKY

Všechny fotoromány nalezneš -> tady

Ještě spoustu věcí o mně nevíš. Ale pár jich můžeš zjistit->>tady


STORM DANCE STUDIO

-Mistři ČR 2010-
Leden 2010

Generálka Angeliky

31. ledna 2010 v 14:00 | TToooMM |  ->Novinky
Dne 26. ledna 2010 od 15:00 hodin se jela druhá veřejná generálka. Významná byla tím, že v roli Angeliky se představila nová tvář- čím dál úspěšnější a talentovanější zpěvačka Kamila Nývltová. Slyšel jsem, že prý byla výborná a plně využívá svou krásnou a sytou barvu hlasu. Ostatně tady je kraťoučký článek a video, kde můžete Kamču zaslechnout.

Ve videu si můžete povšimnout, že se Lindě zasekla sukně a jak krásně z touho vybrusila :D. A taky mě pobavila její slovník "Uhnetě mi z cesty, čůzy!!". :D No porstě ženská od rány :D
Kamče to podle mě moc sluší. ;-)

30. ledna 2010

30. ledna 2010 v 22:51 | TToooMM |  ->Novinky
Sobota, 30. ledna 2010
Dneska se mi nálada zlepšila. I když brácha má stále teplotu, ale už nižší, takže cestu přežije a doléčí se tam.. Takže zítra jedem!!
Díky jednomu dni jsem stihl nějaké resty, to znamená stihl jsem oběhnout AFF. a docelal jsem dva výtvory do VGS. Takže teď vám dlužím pouze diplomy za bleskowku a tipovačku, což myslím, že nebude hned. Po prázdninách, jak jsem psal, tak bude narozeninová párty, takže následující dva týdny chci věnovat přípravě soutěží a všelijakých věcí na ni. Doufám, že vás přijde hojný počet, takže z toho vyplývá, že budu muset dělat další spoustu diplomů, takže to řeknu takhle... všechny diplomy budou do konce února!!!
Po prázdninách mi opět začně škola a nové pololetí, takže další testy. V pátek, den po mých narozeninách, jdu na nějakou konverzační soutěž v angličtině. no, to jsem zvědavý :D
Jo mimochodem dneska byl Vilda Čok v televizi v pořadu Zízraky přírody- byl vtipný.. :)
Docela už mi chybí tréninky, takže jsem se dneska hodinu a půl trochu protahoval..
No nic, já si sbalím noťas, ptž si ho beru s sebou a půjdu spát. Mějte se tu všichni kráááááááááááááásně a doufám, že aspoň někdo zůstane věrný mému blogu ;-)

P.S. Jelikož nebudu mít přístup k netu, nebudu psát ani tento každodenní článek. Budu si to pečlivě zaznamenávat na papír a pak to dodám všechno najednou v sobotu nebo v neděli až přijedem.
Pa
Váš
TTOOOMM

Návštěvnost za minulý týden (18.1. 2010 - 24.1. 2010)

30. ledna 2010 v 18:00 | TToooMM |  ->Návštěvnost
Úplně jsem zapomněl přidat návštěvnost, takže ji přidávám až dnes:

Navstevnost za minuly tyden (18.1. 2010 - 24.1. 2010) je:
Pondeli: 49
Utery: 87
Streda: 132 :-)
Ctvrtek: 84
Patek: 105 :-)
Sobota: 73
Nedele: 29 :-(

Celkem: 559 :-)

Opět všem strašně moc děkuju. Padl další rekord. Ne sice v denní , ta stále zůstává 168, ale v týdenní, která činí 559 lidé!! Všem fakt opravdu děkuju! Díky!!

Angelika se pilně zkouší

30. ledna 2010 v 14:00 | TToooMM |  ->Novinky
No, titulek už není aktuální, už se dozkoušelo a teď už se hraje. Ale na internetu se objevilo pár fotek, tak jen pro ukázku jich sem pár dám..

V hlavní roli Monika Absolonová.

http://musical.cz/web/wp-content/themes/mimbo2.2/images//tangzk0104.jpg


Ostatní fotky najdete tady a jinak se po prázdninách objeví ve fotogaleriích tady na blogu..

29. ledna 2010

29. ledna 2010 v 22:24 | TToooMM |  ->Denní dění
Pátek, 29. ledna 2010
Ták, dneska toho mám strašně moc na srdci, takže jsem si to od rána musel psát, abych na něco nezapomněl :D.
1)Dnešní den. Dneska jsem spal asi do devíti, ptž jsem nemusel vstávat do školy. Dopoledne jsme něco sbalili. Pak jsme oobjedvali....Odpoledne přišla babička a dostal jsem dvě stovky. Já jsem za ně pochopitelně rád, každá koruna se hodí, ale tady je zase výhodna mladších. Musim říct, že jsem se oproti sekundě musel docela hodně učit, protože těch testů bylo opravdu hodně (7 do týdne bylo běžné :D). No a ségra s bratrem se nemusí učit vůbec nic a dostanou stejný prachy jako já.. A přitom já třeba když nejsem celej den doma, tak si potřebuju koupit něco k jídlu či pití a tak mi ty peníze nevydrží a sourozencům koupí všechno mamka a pak maj 3krát víc peněz než já :( to je spravedlivost..No nic, přejme jim to :D Budu pokračovat v dnešku. K večeru jsem byl asi po roce u kadeřníka :D, no tak mi to trochu sestřihala.. Pak jsem ještě stihl párty na blogu mého SB Kšandy, měla to moc dobré. A večer to přišlo............... Brácha dostal horečku!

Takže před chvíli šel spát a my nevíme jestli je to jedno či dvoudenní vyróza a nebo chřipka na celé prázdniny.... Takže z toho vyplývá, že celá dovolená je ohrožena. Minimálně zítřejší odjezd se odkládá na dobu neurčito. Já doufám, že nakonec nějak odjedem, protože jsem se tam hrozně moc těšil a nechci být celé prázdniny doma, protože nevím, co bych dělal.. :(

Takže uvidíme. Takže místo večerního balení si sedám k počítači a píšu tenhle článek.

2)Plynule jsem se přesunuli k bodu dva- teprv :D. Ale ne, nebojte, tohle už bude kratší :D. Týká se to Sb, respektive Třídění SB. Přestože už článek s touto informací je na blogu přes týden, zapsalo se mi SB pouze 9!! Z 19!! Což si myslím, že je hodně málo, takže třídění nechám ještě dokonce prázdnin, protože chápu, že někteří mají mnoho školy. A samozřejmě děkuji těm, co se zapsali ;-).

3)VGS- začlo první kolo VGS! Čekám na tvůj výtvor a už se nemůžu dočkat ;-)- Ale říkám, času spooooustu.

4)Ukončil jsem dneska bleskowku a tipovačku. V bleskowce jsem zapomněl udělat otázku co na diplom a v tipovačce byla, jenže všichni, kromě, Lufí, to asi přehlédli. Proto jsem se rozhodl, že všechny diplomy udělám s muzikálem Angelikou, protože tento muzikál je teď aktuální a navíc brzy definitivně zkončí.

5)Počítal jsem s tím, že odjedem, takže jsem načasoval na každý den jeden článek. Nečekejte nic extra, neměl jsem moc času. Dva články budou takové netradiční, jestli odjedem.

6)Stihl jsem se zúčastnit Párty blogu mého sb Kšandy. Měla to moc hezké a zajímavé ;-).

7)Do toho jsem zakop o nabíjecí šňůru :D, takže mi spadl celý notebook ale nic mu naštěstí není.

8)
TOPlist
Doteď mi dnes na blog přišlo 176 lidí, což je rekord na den. V neděli padne i rekord týdenní, protože už teď je vyšší než ten minulý a dneska návštěvnost překonala krásných 2000 návštěvníků. A to díký vám!! Děkuju vám mooooc, to ani nedokážu popsat. Díky, díky, díky!

9)11. února se koná na mém blogu narozeninová párty, protože v ten den oslavím čtrnácté narozeniny. Určitě přijď. Má nastahováno spoustu obrázků v počítači, protože jsem myslel, že si vezmu notebook do Itálie a tam budu vytvářet. No, kdo ví, jak to nakonec dopadne, ale párty rozhodně bude! ;-)Budou různé soutěžě, doplňovačky, bublinkovky, tipovačky apod.. A bude také spoustu výtvorů pro vás!!

10)To už je dnes vážně poslední bod. Dneska už opravdu nic jiného vám zdělit nechci. Díky tomu, že tedy mám volný večer, stihnu i oběhnout Sb a udělat si pořádek ve věcech, což bych jinak nestih. Tak jo, mějte se a doufám, že si budete prázdniny užívat lépe než já.. Páááááá


VGS - 1. kolo

29. ledna 2010 v 18:58 | TToooMM |  ->VGS
Tak a je to tady! První kolo VGS!

Do přihlášky se zapsalo 11 lidí. To je naprosto super! Děkuju vám moc. Tady jsou napsány + jejich blogy:

9)-♥-Katinka-♥-, http://katinka4.blog.cz/Pravidla:
Tak, teď vás trochu obeznámím s pravdily. Nevím ještě kolik to bude mít kol, ale v nejbližší době bude soutěž probíhat takto. Vždy zadám nějaký úkol, vy ho vypracujete a odevzdáte mi ho. Aby byl výsledek spravedlivý, tak vyhodnocení bude mít dvě části. V té první části budu o výtvorech rozhodovat já se Shaly, autorkou webů třeba Glorči Fricové, která s tímto ochotně souhlasila. V té druhé části budete rozhodovat vy pomocí ankety.
Aby jeden z vás nemusel hnedka vypadnout, všichni budou v soutěžu tři kola, takže udělají tři výtvory a poté nejlepších pět postoupí dál.

Hotové výtvory mi prosím posílejte na můj meil: tomdrobil@seznam.cz

Úkol pro první kolo:
V první kole dostáváte za úkol vyrobit design. Prostě design. Dávám vám k tomu neomezený prostor, takže můžete s jakýmkoliv muzikálem, s jakou koliv zpěvačkou či zpvákem prostě s čím úplně chcete. I velikost, barvu všechno nechávám na vás. Ten, který se mi bude líbit nejvíc si dám na blog na měsíc únor.

Čas odevzdání zatím nedávám, jen řeknu, máte na to spoustu času. Samozřejmě bych byl rád, kdyby to bylo dřív než do konce roku :D. Né to né, já vím, že všichni jste velice schopní, takže to rozhodně zmáknete dříve než do konce roku. Ale času je dost..

Už se moc těším na vaše výtvory! :)

28. ledna 2010

28. ledna 2010 v 23:35 | TToooMM |  ->Denní dění
Čtvrtek, 28. ledna 2010
Dneska se rozdáválo vysvědčení. Mám jednu dvojku z infárny a jinak samí jedničky (asi ze šestnácti předmětů). Nikdo vetřídě nedostal samí, jen ještě jedna holka má dvojku, rovněž u informatiky. Jako třída máme 10 vyznamenání, 8 čtyřek a 2 koule :D. Ty dvě pětky má jedna holka, která má i trojku o chování, ale to je na moc dlouhý vypravování :D. Jinak jsme pak ve škole museli strávit zbylých 6 hodin :(.
Dneska jsem už šel na STORM, protože jsme měli poslední před prázdninama. Nějak jsme rozevřeli diskuzi na vedení a trénování členů stormu, což se mě tedy netýká. Vypadáto, že po prázkách by nás měly více trénovat i velký holky a né jenom náš trenér Péťa. Už se mě ale trochu týkalo to, že nám Péťa říkal, že tancujeme bez citu a málo srdcem. Po prázdninách začneme stavět novou sestavu na soutěž. Jedna holka nám oznamila, že si zlomila ruku v rameni, takže se neví, jestli sestavu vůbec stihne :(.
A to hlavní, jak všichni určitě víte. Zítra jsou jednodenní pololetní prázdniny, ale hned od pondělí začínají jarní prázdniny a my jedeme na hory do Itálie. Strašně se těším!

No dneska toho bude trochu víc, ale neva. Napíšu vám takový plán na zítra:
1)Hodlám spát hodně dlouho :D ptž už mi fakt vadí to brzské vstávání.
2)Dopoledne zřejmě budeme balit na hory.
3)Odpoledne budeme určitě také balit a hlavně od 15:00 do 18:00 se koná Párty blogu na blogu mého AFF Kšandy. Budu se snažit tu být. Zároveň také chci načasovat nějaké články, protože tady celý příští týden nebudu. Ale moc jich nebude, to mi věřte, nějak jsem to nestihl.
4)Večer už musíme mít sbaleno, uvidím, zda se ještě dostanu na blog. Rozhodně vám aspon napíšu Ahoj :D.

Dneska vám ho už taky napíšu, protože to už je opravdu vše. Tak Ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj :D
Váš
TToooMM

Videozpověď

28. ledna 2010 v 20:18 | TToooMM |  ->Videa
Co o mě a mém Sb Kšandě a Katince ještě nevíte?? No, asi toho bude hodně. Ale deset otázek můžete zjistit teď hned, stačí se kouknout na toto video, které jsme pro vás natočili.
(jen taková malá pozn.: video zpracovala Katinka..)


Budu rád, když zanecháš koment!

27. ledna 2010

27. ledna 2010 v 22:15 | TToooMM |  ->Denní dění
Středa, 27. ledna 2010
Dnes se nedělo nic zajímavého. Jelikož mám kašel, tak mi mamka zakázala jít na STORM, tak jsem musel zůstat doma. A zítra tam nejspíš nepůjdu zas. Tak zítra udělám něco na blogu. Ju a zřejmě ukončím přihlášky do VGS, také bleskowku a tipovačku. Takže kdo ještě něco z toho nestihl, má jedinečnou příležitost! Vše najdete ve volitlném horním boxu. Tak já letím . Pa

26. ledna 2010

26. ledna 2010 v 22:19 | TToooMM |  ->Denní dění
Úterý, 26. ledna 2010
Dneska byl normální obyčejnej den. Škola, STORM a večer na pc. Protože jsem měl zase konverzací :D tak jsem nestihl vůbec nic na blogu. Nebojte, doženu to jindy, mějte se krááásně, jdu spát. Jo a nezapomeňte se zapsat do VGS, kdo se ještě nezapsal páááá

25. ledna 2010

25. ledna 2010 v 22:47 | TToooMM |  ->Denní dění
Pondělí, 25. ledna 2010
První den ve škole po uzavření známek a už mám hned dvě. při biologii jsme hráli takvou hru, kde naše skupina vyhrála a každý jsme dostali jedničku. Po té přišla učitelka na děják a povídala: "No, ty známky na vysvědčení se mi ale vůbec nelíbí, takhle to dál nejde. Zjistila jsem, že když vám ohlásím test, vy se na něj učíte den před tím a neučíte se průběžně a pak se vám to plete. Ale já chci, abyste se učili průběžně, takže vám v dalším pololetí testy ohlašovat nebudu." Hezky to zakončila tím, že nám dala hned první test. Naštěstí jsem si to pamatoval z minula, takže bych to mě mít dobře. Ovšem večer jsem se musel učit barokní kulturu a Rusko za cara Alexeje a Petra 1. Ale to už nikoho nezajímá, takže to je jedno :D
No a odpoledne byla flétna. Tam byla docela sranda s mým Sb Kšandou. Na zpěvu mě to bavilo. A večer jsem tady na blogu a na počítači.

Nezapomeňte se zapsat do VGS kdo chse. Najdete ji článek pod tímto nebo ve volitelném horním boxu, kde najdete oi tipovačku.

Tak kdneska konec. Pááá

Přihláška do VGS!

25. ledna 2010 v 21:07 | TToooMM |  ->VGS
Přináším prvním VGS! (velkou grafickou soutěž). Jedná se o to, že v rámci několika kol VGS budete vytvářet různé výtvory. Protože je to jedna z větších soutěží, rád bych, kdyby se konala, co nejdéle... Možná, že se někdo nepřihlásí kvůli nedostatku času -> nezoufejte, na každý výtvor budete mít mooře času, takže se klidně přihlašte. Zároveň takovou motivací by mohli být ceny- nebudou to pouze diplomy, ale třeba dess, klikačky apod.. Co vy na to?

Kdo by se chtěl přihlásit, ať prosím vyplní následující krátký formulář:
1)Přezdívka
2)Adresu blogu (pokud máš)
3)V jakých programech (předvěžně) budeš pracovat??

Budu moc vděčný těm, kteří se přihlásí.. Byl bych rád, kdyby vás bylo co nejvíce! Tak neváhejte a piště přihlášky!!


Krátký videosestřih z muzikálu Kleopatra

25. ledna 2010 v 18:00 | TToooMM |  Kleopatra- video
Minulý rok v prosinci se opět vrátila Kleopatra (v hlavní roli Monika Absolonová, Radka Fišarová a Kamila Nývltová). Poslední interpretka není v této roli ještě moc dlouho. Určitě spoustu z vás, kteří neměli možnost Kleopatru vidět, by zajímalo jaká Kamča v této roli je. A proto někdo moc šikovný vytvořil krátký video sestřih z tohoto muzikálu.

Na video, které bylo natočeno 27.12., se můžeš kouknout TADY z muzikálového servru musical.cz.
(v dalších rolí se objeví Jiří Helekal, Marián Vojtko, Radka Fišarová, Juraj Bernáth, Tomáš Trapl či Lešek Semelka).

Já myslím, že Kamča vůbec není špatná, ba naopak. Má krásně sytý hlas a herecký výkon rovněž dobrý. Chtěl bych ji vidět naživo...

2 videa z Kleopatry

25. ledna 2010 v 16:00 | TToooMM |  Kleopatra- video
Kamila Nývltová se v září roku 2008 stala novou Kleopatro. To všichni víte. Na internetu jsem našel dvě videa. Kdo by měl zájem, se může podívat :


Fanklubácká Kleo

25. ledna 2010 v 13:00 | TToooMM |  Kleopatra- video
Účinkujícím muzikálu Kleopatra nastala konkurence. Divadlo Broadway ochotně zapůjčilo všechny kostýmy, kulisy a celou jevištní techniku a ti nejlepší fanklubáci odehráli celé představení Kleopatry.

Tady je krátký videosestřih z tohoto představení.

Na webové stránce musicalnet.cz se objevily dva články o této akci. Kdo by si je chtěl přečíst, může:
Video z Kleopatry

25. ledna 2010 v 10:00 | TToooMM |  Kleopatra- video
Přináším jedno video o muzikálu Kleopatra z roku 2006, kdy byla Kleopatra teprve poprvé obnovena.
->>>>>>tady

24. ledna 2010

24. ledna 2010 v 22:43 | TToooMM |  ->Denní dění
Neděle, 24. ledna 2010
100. článek!! Píšu rekordní 100. článek. Tolik článků jsem ještě nikdy na tomto blogu za měsíc nenapsal. A velký podíl na tom máte vy, vy, kteří navštěvujete můj blog. Děkujůů

Dneska jsme byli už potřetí na snowboardu, takže máme polovinu za sebou. Natočili jsme jeden seriál a reklamu na JOJO bonbony. A vymysleli jsme námět na další seriál- poučný seriál! :D No fakt, nedělejte si srandu, bude to fakt dobrý, teda pokud neselžou herecké výkony. Jinak je večer. Na blogu jsem toho zase moc neudělal, plstě já newim, jaký články mám přidávat, aby vás to nenudilo a bylo to zajímavé. No, já po večerech, kdy nebudu moc usnout něco vymyslim :). Zítra se jde do školy, doufám, že se nebude zkoušet nebo tak něco, protože jsem školu vůbec neviděl (jenom tu hračku na fyziku).... Zítra odpoledne budeme asi zase zpívat toho draculu, tak se nemůžu dočkat, i když mě dneska bolí hlasivky. No nic, už toho zase píšu možná moc, ne?? Tak já jdu pápápá!

P.S. Nezapomeňte vyplnit tipovačku nebo bleskowku a kdo se ještě nezapsal, zapiště se do třídění SB!! Jinak mažu!

Tipovačka

24. ledna 2010 v 20:55 | TToooMM |  ->Tipovačky
Je tu další soutěž! Takováto soutěž se tu ještě neobjevila, jedná se o tipovačku. Napíšu vám 5 otázek o mně a vy si tipnete (samozřejmě to můžete vědět) odpověď. Ju??

1)Jaký je můj nejoblíbenější muzikál??
2)Kolikátý teď píšu článek??
3)Na jaké sjezdovce jsme dneska jezdili na snowboardu?? (je to na Šumavě :))
4)Kolik mám přátel na facebooku??
5)Kolik budu mít jedniček na vysvědčení??

Tak za odměnu si můžeš říct, co bys chtěl/a na diplom. Děkuju za typ. Páá

23. ledna 2010

23. ledna 2010 v 23:23 | TToooMM |  ->Denní dění
Sobota, 23. ledna 2010
Dneska jsem se mohl jít podívat na Anežčin maturák. Bohužel mi to rociče zakázaly, začly povídat něco o tom, že jsem na ně malej a že zítra jeden brzy ráno na hory a blabla, takže jsem zase musel sedět doma. Jinak se asi nic zajímavého nedělo. Zpráva o tom, že doplním fotky K Baronovi je hotova z poloviny, protože dál už mě to nebavilo.
Jinak dneska jsem se konečně podíval na stránky naší milované trenérky Blahy. Má to tam moc hezké a hlavně tam pkaždý den píše, co se ten den stalo, což mě strašně mooc zajímá. A musím říct, že jí docela závidím :-)
Dneska už končím, tak dobrouuuu nooooc :-)
TToooMM

Komerční divadla versus městská

23. ledna 2010 v 15:12 | TToooMM |  ->Téma k diskuzi
Napadlo mě, že už zde dlouho nebylo nějaké to téma k diskusi. Přemýšlel jsem, jak by se mělo jmenovat a vnikla mi myšlenka se zamyslet nad tím, zda jsou lepší komerční divadla či městská.

Podle mě to záleží na tom, co daná divadla hrají. Do komerčního divadla (jako třeba divadlo Broadway, Hybernia, Kalich...) stojí hodně korun lístek. Ten nejlepší 699 Kč, i když je pravda, že se dá sehnat i za 149 Kč do přístavků. Je to z toho důvodu, že produkce z této častky musí zaplatit veškerou přípravu a cenu provozování muzikálu. A tak se v komerčních divadlách hrají většinou známé tituly, na které budou lidé chodit. Dalším plusem je obsazení. Člověk tak může naživo vidět zpěváka či zpěvačku, která je známa svým zpíváním třeba i vzahraničí (Helena Vondráčková, Karel gott, Lucka Bílá...), ale i spousta menších zpěváků, kteří se ale svými výkony v muzikálch jim mohou rovnat.
Naopak v městských divadlech je uváděno více titulů ( v našem plzeňském se uvádí jak muzikály, tak ale i činohry, opery a balety). Lístek stojí mahymálně 200 a představení jsou financována městem. I když třeba obsazení není tak známé jako v komerčních divadlách (samozřejmě, že nějaká ta výjimka být může), plzeňská divadla mají téměř vždy plný sál diváků. Divadlo DJKT má také živý orchest, což většina komerčních divadel postrádá. Musím říct, že některá představení jsou i lepší než v komerčních divadlech, některé teda zase za moc nestojí, ale to se mi ještě u nás nestalo, protože já si vybírám vždy jen to lepší.Nicméně já mam naše plzeňské divadlo hrozně rád.
Takže co je lepší?? Na to nemám jednoznačnou odpověď. Dost záleží na tom co se hraje. Může být krásný titul,ale zároveň i ošklivý jak v komerčních tak i v městských divadlech.

Tak můj názor znáte. Jak jste na tom vy?? Pochlubte se v komentářích!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------