NOVINKY

Všechny fotoromány nalezneš -> tady

Ještě spoustu věcí o mně nevíš. Ale pár jich můžeš zjistit->>tady


STORM DANCE STUDIO

-Mistři ČR 2010-
Září 2009

->Přání pro Monču Absolonovou

27. září 2009 v 22:13 | TToooMM |  Přání
Takže, dneska slaví moje nejoblíbenější zpěvačka i herečka na muzikálové scéně- Monča Absolonová a já tímto chci poblahopřát. Moni, všechnooo nejlepší, co si jen můžeš přát, hodně štěstí, zdraví, lásky- ať ti to s Vráťou klapne, ať se ti splní káždej sen, hodně energie a elánu, ať ti to tak krásně zpívá, ať máš spoustu dalších rolí v muzikálech, ptž bez tebe by to nebylo ono. A hlavně bud taková jaká jsi. Tak vtipná, zábavná, prdlá a hlavně zlatáááááááááááááá!!!!!!!!!!!!
Je mi líto, že jsem nemoh bejt na Moně Lise dneska. Prej to bylo dobrý. Ale jedu za týden, nicméně Monču stejnak nezastihnu, protože tam bude Dasha...

->Moje tvorba

27. září 2009 v 22:12 | TToooMM
Moje tvorba


->informace k muzikálu Galileo

27. září 2009 v 9:27 | TToooMM |  Muzikál Galileo

Galileo

Hudba: Janek Ledecký
Námět a libreto: Janek Ledecký
Texty písní: Janek Ledecký
Producent: Michal Kocourek, Janek Ledecký

Scéna: Šimon Caban
Kostýmy: Simona Rybáková
Hudební poradce: Janek Ledecký
Choreografie: Qaša

Režie: Šimon Caban

Místo konání: Divadlo Kalich
Oficiální stránky muzikálu: http://galileo.kalich.cz

Premiéra: Někdy v roce 2003
Derniéra: Roku 2004

Program: Ano, cena: 100 Kč
CD: Ano
DVD: Ne

V hlavních rolích: Janek Ledecký, Petr muk, Dasha, Kateřina Brožová, Josef vojtek, Petra Janů, Sabina Laurinová, Tomáš Trapl a další....


->obsazení k muzikálu Galileo

27. září 2009 v 9:24 | TToooMM |  Muzikál Galileo

Obsazení

Galileo Galilei- Janek Ledecký, Petr Muk, Filip Blažek

Giordano Bruno- Bohouš Josef, Petr kolář

Mia- Sabina Laurinová, Kateřina Brožová, Dasha, Michaela Horká

Giana di Medici- Ivana Chýlková, Elin Špidlová, Jana Feriová

Papež Urban VIII.- Josef Laufer, Dušan Kollár, L. W. Frenk

Otec Inchofer- Josef Vojtek, Tomáš Trapl

Kardinálové- Pavel Zdeníčečk, Richard Tesařík, Mojmír Maděřič, Ivan Vodochodský, L. W. Frenk

Maria- Petr Janů, Jana Feriová, Athina Langoská

Cosimo II. Medičejský- Michal Kavalčík, Michal Pleskot, David Uličník


->synopse k muzikálu Galileo

27. září 2009 v 9:22 | TToooMM |  Muzikál Galileo
Synopse k muzikálu Galileo

Muzikál Galileo přichází po fenomenálním úspěchu Hamleta, Ledeckého muzikálové prvotiny. Opět se opírá o silný dramatický příběh, ve kterém diváci najdou vše, za čím na muzikály tak rádi chodí. Lásku, vášně, intriky, nenávist, romantický boj jedince proti společnosti... Už z toho je patrné, že muzikál Galileo nebude ani v nejmenším suchopárným životopisem slavného vědce, známého z učebnic, nýbrž výpravnou podívanou plnou nečekaných dějových zvratů, přístupnou a srozumitelnou nejąširší veřejnosti.

Není snad žádného dospělého diváka, jemuž by jméno Galileo Galilei nic neřeklo. A stejně tak není nikoho, kdo by nezaznamenal populární tvorbu Janka Ledeckého. Spojení těchto dvou jmen tedy vzbuzuje značná očekávání.

Nejen příběh vychází vstříc divákům, vstřícná je také hudba a výtvarné pojetí inscenace. Hudební aranžmá muzikálu se pohybuje v širokém rozsahu od klasického kytarového popu až po velké nástrojové obsazení symfonického orchestru, doplněného smíšeným sborem. Díky ojedinělému prostorovému ozvučení Divadla Kalich nahrávka divákům nabídne mimořádný posluchačský zážitek.

Výtvarná stylizace představení cituje italskou renesanci, tedy dobu, v níž se Galileův životní příběh odehrává. Jedná se skutečně o citace, aby inscenace i po této stránce plně vyhovovala vysokým nárokům moderního diváka.

Ke spolupráci na projektu jsou přizvány přední osobnosti naší herecké a hudební scény. Stalo se již tradicí, že se na jevišti Divadla Kalich potkávají populární herci s předními zpěváky. Ne jinak tomu bude i v případě Galilea. Jedná se o výjimečný projekt, jenž si žádá výjimečné osobnosti. Diváci se jich dočkají...Scénosled

I. část

Prolog

Giordano Bruno:

Poslyšte příběh, který se odehrál 1300 let před narozením Ježíše Krista. Po dobytí Jericha stanuly kmeny izraelské v boji o zemi zaslíbenou u města Gibeon. Uprostřed nelítostné bitvy požádal židovský vojevůdce Jozue Boha, aby zastavil Slunce na obloze. A Bůh Slunce zastavil, dokud lid izraelský nevykonal pomstu nad svými nepřáteli. Tak stojí psáno v Bibli Svaté.
Tři tisíce let trvalo, než se našel člověk, který dokázal, že pohyb Slunce po obloze je pouze zdánlivý, že ve skutečnosti Slunce stojí a je to Země, jež se otáčí. U města Gibeon zastavil Bůh Slunce na pár hodin. Roku 1564 se ve Florencii narodil muž, který Slunce zastavil už navždy.
Ten muž se jmenoval Galileo Galilei.

I. část

Koncil I
Generál jezuitů otec Inchofer oficiálně zahajuje koncil proti Galileovi.
Hop - nějak to dopadne
Pětadvacetiletý profesor matematiky Galileo Galilei demonstruje na věži v Pise svůj slavný pokus, kterým vyvrací v té době vyučovanou Aristotelovu teorii volného pádu. Studenti jsou nadšeni. Z mladičkého jezuity Melchiora Inchofera si nekonformní profesor udělal nepřítele na život a na smrt. Galilea, opojeného vítězstvím, sráží zpět na zem trefná jízlivá poznámka Giordana Bruna.

Druhá strana
Rezidence kardinála Maffea Barberiniho je obrazem vytříbeného vkusu svého majitele. Kardinál Angeloni a kardinál Badaloni jsou veselé kopy, uľívají si Maffeovy pohostinnosti a velmi otevřeně parodují slavné filozofické spory scholastiků (kolik andělů se vejde na špičku jehly apod.). Atmosféru příjemně se rozjíždějícího večírku pokazí příchod otce Inchofera, který si stěžuje, že o místo profesora matematiky na univerzitě v Padově se mají utkat dva kacíři Giordano Bruno a Galileo Galilei. Maffeo si na svého chráněnce Galilea nedá sáhnout nikým. A už vůbec ne fanatickým jezuitou. Stačí jedna poznámka na adresu Barberiniho antické sbírky a Inchofer je bez dalšího vykázán. Kardinálové se marně snaží pokračovat v zábavě tam, kde přestali.

Nikdy to nevzdám
Místo profesora matematiky na univerzitě v Padově dostává Galileo Galilei a Giordano Bruno definitivně vzdává boj o dosažení důstojného postu ve společenské hierarchii. Je příliš hrdý na to, aby vyslyšel varování Mii. Pevně věří, že jeho současný život je pouze jedna z mnoha etap cestování nesmrtelné duše. Na pokyn Inchofera je zatčen inkvizicí.

Nejsou prachy
Galileova hospodyně Marie je dobrá a pragmatická žena z lidu, která Galilea, vznášejícího se vysoko ve vědeckých sférách, udržuje v kontaktu s přízemní realitou. U matematika jsou běžné denní potřeby (nájem, jídlo, pití…) až na posledním místě. Přichází Cosimo II. Medicejský, ješitný a odporně bohatý aristokrat. Marie přesně vycítí, co je potřeba jemu nabídnout.

Odvolej, Giordano
Galilei přichází přesvědčit uvězněného Giordana, aby odvolal své učení, založené na Koperníkově heliocentrickém názoru. Bruno je přesvědčen, že odvoláním by zradil sám sebe. Naopak Galileovi vyčítá jeho "taktickou" opatrnost. Zdrcený Galileo odchází a Bruno končí v plamenech.

Loď pluje dál
Smuteční tryzna za upáleného Giordana Bruna se zvrhne následnou konzumací v divokou oslavu učencova svobodomyslného ducha. Mia září ve společnosti opilých studentů a holek z hospody jako drahokam. Galileo je jí zcela uhranutý a Mia nemusí vynaložit žádné úsilí, aby ho odlákala pryč.

Ukolébavka
Letní noc milencům přála. Mia zpívá ukolébavku a v polovině zjistí, že jí unavený Galileo usnul v klíně. Konečně se jí podařilo prolomit smůlu a potkat toho pravého, nicméně hned zkraje je dívce jasné, že ji po Galileově boku nečeká procházka růžovým sadem. Dobře ví, že mu leží u nohou celá Itálie, Evropa, svět. A že ona sama chce naplnit i trochu ženské představy o poklidném životě. O kapce štěstí, kterou všichni potřebují… Krásný sen.

Dalekohled
Na střeše Dóžecího paláce v Benátkách se sešla honorace, které Cosimo di Medici nadšeně předvádí Galileův dalekohled. Všichni jsou oslněni optickým efektem nového vynálezu a každý pro něj nachází své vlastní praktické uplatnění. Cosimova sestra Giana je oslněna nejen dalekohledem, ale i osobností jeho vynálezce, a nabízí Galileimu místo dvorního matematika domu Medicejských. Se západem slunce se společnost rozchází, protože "už není na co koukat".

Hvězdy v očích
Přitom je… Padá hvězda a Mia přivede Galilea na nápad obrátit dalekohled k obloze. Zamilovaný duet, zatěžkaný nekonečností vesmíru a pomíjivostí všeho pozemského.

Bůh nás potrestá
Otec Inchofer káže prostému lidu.
Je to obratný sofistik a ve svém hysterickém kázání přesvědčí dav, že Bůh se chystá potrestat zemi morem za to, že se mu kacíř Galileo odvažuje koukat pod sukni. Morová rána skutečně udeří a zfanatizovaný dav se vydává lynčovat učence. Galileo nebezpečí nevnímá, protože je zcela pohlcen zapisováním astronomických objevů. Útok zdivočelého davu zastaví teprve smrt Mii, která se pokusí fanatiky zastavit.

Stopy
Zdrcený Galileo pozdě lituje, že nedbal varování. Dobře ví, že přiąel o svoji jedinou a největží životní lásku. Jenom hvězdy jsou věčné… a mrazivě chladné.

II. část

Flašinet
Giordano Bruno, převtělen do potulného flašinetáře, nás uvádí do nové historické reality. Galileiho knížka Hvězdný posel se stala hitem frankfurtského knižního veletrhu a udělala z respektovaného matematika vyhledávanou ozdobu šlechtických salonů.

Ples
Galilei objevil Jupiterovy měsíce a pragmaticky je nazval Hvězdy Medicejské. Cosimo di Medici ho jmenoval svým dvorním matematikem a astronomem a na oslavu pořádá nejnákladnější maškarní ples sezóny. V bohaté alegorii nově definované sluneční soustavy se skoro ztrácejí varovná slova Galileova nejmocnějšího ochránce Maffea Barberiniho. Sláva a úspěch s sebou vždycky přinášejí závist i zášť. A nepřátel má Galileo daleko víc, než si dokáže představit.

Jsem jenom žena
Giana di Medici si je dobře vědoma svého podílu na Galileově kariérním postupu. Zároveň má zcela jasnou představu, jak by měly být její zásluhy odměněny. Navíc celebrita Galileova ražení by byla vítanou ozdobou její bohaté sbírky trofejí. Zcela zaskočený Galileo nabízí Gianě v této choulostivé situaci to nejhorší, co ho mohlo napadnout. Přátelství. Giana evidentně není zvyklá na nezdary na milostném poli a Galileo si právě vytvořil toho nejnebezpečnějšího nepřítele ze všech. Odmítnutou ženu.

Budeš papež
Maffeo Barberini oslavuje ve své rezidenci historickou událost. Stal se právě papežem a přijal jméno Urban VIII. Duo kardinálů toho využívá a hned ho začíná politicky školit. Postupně mu likvidují nádhernou sbírku antických soch (nahotinky se pro Svatého otce nehodí, chtělo by to něco oduševnělejšího a také trochu křesťanské pokory…). Novopečený papež si začíná uvědomovat, že nebude snadné naplnit idealistické představy o obrodě vědy a umění pod korouhví zkostnatělé církevní hierarchie. A navíc generálem jezuitů a vrchním cenzorem byl jmenován Melchioris Inchofer.

Zpověď
Giana di Medici se přichází vyzpovídat otci Inchoferovi a zkušeně využívá všech svých ženských předností, aby zoufalého zpovědníka dostala tam, kam potřebuje. Spáchala hřích z nejtěžších a jen na důrazné Inchoferovo naléhání přiznává s kým. Tím ďáblem, který do ní údajně vstoupil, je samozřejmě Galileo Galilei. Giana tím obratně získává velmi mocného a hlavně snadno ovladatelného spojence. Otec Inchofer v přívalu ženiny rafinované sexuality neobstojí podle svých asketických zásad. Zatímco Giana vítězně odchází, začíná se rozvážně a důkladně bičovat.

Bezmoc mocných
Políbit prsten novému papeži se tlačí kdekdo. Ale málokdo je připuštěn. Urban VIII. je zjevně unaven stereotypem povinných ceremonií. Teprve příchod Galilea mu na chvíli rozjasní tvář. Ale jenom do té doby, než je Inchoferem a kardinály donucen přiznat, za co svůj úřad koupil. Svému příteli oficiálně zakáže jakýmkoli způsobem se věnovat Koperníkově heliocentrickému systému. Země má i nadále zůstat pevným středem vesmíru.

Víra
Marie nachází roztrpčeného Galilea v jeho pracovně. Ani ona není oporou pro vědcovy smělé myšlenky. Ne snad, že by nechtěla, ale protože "i malé dítě přece vidí, jak Slunce putuje den co den po obloze". Galileo Marii přesvědčí velmi jednoduchým a elegantním pokusem. Ovšem dlouho se ze svého pedagogického úspěchu netěší. Marie má strach, že nejenom pro ni budou nové teorie znamenat úplné převrácení všech hodnot. Zejména pak hodnoty, o níž se opírá celý její život. A tou je víra. Víra, že jednou přijde jiný a spravedlivější svět. Galileo poprvé pochopí, že pravda možná není univerzálním všelékem na bolesti slabých.

Ať to vydá
Inchofer si přichází postěžovat kardinálům, že Galilei nedá přes veškerá varování pokoj. Naopak připravuje vydání skandální knížky, v níľž obhajuje Koperníkův heliocentrický systém. A to navíc způsobem více než povážlivým. Kniha je napsána formou dialogů mezi dvěma učenci a venkovským prosťáčkem s názorným jménem Simplicio, který zastává zastaralý názor na uspořádání sluneční soustavy. Nejenom, že z něj oba vědci snadno udělají ještě většího hlupáka, než jakým se zdá… ale Simplicio ke své marné obraně využívá věty z kázání papeže. Oba kardinálové navrhují, ať Inchofer z moci svého úřadu Galileovi vydání jednoduše zakáže. Teprve Giana přichází
se vskutku ďábelským plánem: "Ať to vydá a pak s ním skoncujem jako s Giordanem."

Krásný je na jaře Řím
Cosimo II. Medicejský přichází pod nátlakem své sestry s tím, že vzhledem k dobrým vztahům rodu Medici s Římem by bylo nejvhodnější, aby Galileo osobně vysvětlil nedorozumění, které vydání knihy Dialogy způsobilo v papežském státě. Galileo pochopí, že nemá na vybranou, a s temným tušením odjíľdí do Říma.

Kdo je Simplicio?
Giana, Inchofer a oba kardinálové jsou sehraný tým a citlivě hrají na strunu papežovy ješitnosti. Velmi elegantně ho upozorní na kritické pasáže knihy, v nichž Galileo vložil věty Jeho Svátosti do úst vesnického blba. Papež, raněný bez varování útokem svého chráněnce, je zahnán do kouta a nařizuje svolání svatého koncilu.

Modlitba
Papeľž Urban VIII. žádá v modlitbě Boha o požehnání. Koncil už se nedá zrušit a on by tak rád věřil, že se rozhodl správně. K jeho velkému překvapení se mu Bůh zjevuje v podobě Mii. A rozhodně mu nedá rozhřešení, o něž žádal.

Odvolej, Galileo
Papež ve vězení přemlouvá Galilea, aby odvolal, a omlouvá se, že vše nechal dojít tak daleko. Galilei, který následkem dlouhodobého pozorování Slunce dalekohledem ztratil zrak, nemá pro papežovy omluvy pochopení. Zjevuje se Giordano Bruno a snaží se vysíleného vědce přesvědčit na základě svých vlastních trpkých zkušeností. Ani jeho argumenty nenajdou u Galilea pochopení.

Koncil II
Inchofer triumfuje a přichází se svým nejlepąím číslem. Argumentuje 10. knihou Jozue Starého zákona, podle níž Bůh na požádání zastavil Slunce na obloze. Galileo se upřímně brání a vzbudí tak velkou nevoli celého shromáždění. Inchofer jednání přerušuje.

Odvolávám
Osamělý, zlomený Galilei žaluje Bohu na své křivdy. Už nikdy neuvidí milované hvězdy a navíc má odvolat to, čemu obětoval celý svůj život. Přichází Mia jako Bůh, aby Galilea přesvědčila o malichernosti celého sporu, o pomíjivosti idejí a o vědcově poslání, které ještě nebylo zdaleka naplněno. Teprve Bůh, který promluvil ústy milované bytosti, Galilea přesvědčí, aby odvolal.

Epilog
Giordano Bruno:
Navzdory svému odvolání byl Galileo Galilei odsouzen k doživotnímu vězení, i když na přímluvu papeže k vězení domácímu. Devět let strávil slepý Galileo diktováním závěrů svých celoživotních pokusů a studií… Jedním z rozměrů křivdy je délka jejího trvání. Galileo Galilei byl katolickou církví plně rehabilitován roku 1992. Od jeho smrti v ten čas uběhlo 350 let. Přál bych všem, abychom v sobě našli dost síly odčinit způsobené křivdy. A aby nám to netrvalo tak strašně dlouho. Amen.->informace k muzikálu Dracula

27. září 2009 v 8:51 | TToooMM |  Muzikál Dracula

Dracula

Hudba: Karel Svoboda
Námět a libreto: Zdeněk Borovec, Richard Hes
Texty písní: Zdeněk Borovec
Producent: Milan Fiľo, JAn Kováčik, Oldřich Lichtenberg

Scéna: Daniel Dvořák
Kostýmy: Roman Šolc
Hlasový poradce: Eduard Klezla
Choreografie: Richard Hes

Režie: Jozef Bednárik

Místo konání: Divadlo Hybernia
Oficiální stránky muzikálu: www.dracula-muzikal.cz
Délka představení: Asi 2h a 30 minut (včetně přestávky)

Premiéra: 13.10.1995- Pražské kongresové centrum
Derniéra: 5.6. 1998- Pražské kongresové centrum

Premiéra SK: 11. 9. 1998, Bratislava - palác Istropolis
10. 9. 1999, Prešov - Divadlo Jonáša Záborského
Derniéra SK: 1. 7. 2000 Bratislava - palác Istropolis
1. 7. 2000, Prešov - Divadlo Jonáša Záborského

Obnovená premiéra: 5. února 2009
Derniéra: 27. prosince 2009

Program: Ano, cena: 100 Kč
CD: Ano ( původní verze D. Hůlka, L. Machálková, L. Bílá...)
DVD:Ano ( původní verze). Nová verze vyjde na podzim 2009.

V hlavních rolí: Daniel Hůlka, Monika Absolonová, Marián Vojtko, Leona Machálková, Josef Vojtek, Radka Fišarová, Jiří Langmajer, Zdenka Trvalcová, Aleš Háma a další....

http://www.musicalnet.cz/images/Muzikaly/foto/Dracula/MS09C-007473.jpg->herní plán k muzikálu Dracula

27. září 2009 v 8:51 | TToooMM |  Muzikál Dracula

Termíny

Čtvrtek 22.10. od 18:00 hodin
Pátek 23.10. od 18:00 hodin
Sobota 24.10. od 14:00 a 18:00 hodin
Neděle 25.10. od 14:00 hodin

Pátek 30.10. od 18:00 hodin
Sobota 31.10. od 14:00 a 18:00 hodin

Listopad 2009
Neděle 1.11. od 14:00 hodin

Čtvrtek 5.11. od 18:00 hodin
Pátek 6.11. od 18:00 hodin
Sobota 7.11. od 14:00 a 18:00 hodin

Sobota 14.11. od 14:00 a 18:00 hodin
Neděle 15.11. od 14:00 hodin

Čtvrtek 19.11. od 18:00 hodin
Pátek 20.11. od 18:00 hodin
Sobota 21.11. od 14:00 a 18:00 hodin
Neděle 22.11. od 14:00 hodin

Čtvrtek 26.11. od 18:00 hodin
Pátek 27.11. od 18:00 hodin
Sobota 28.11. od 14:00 a 18:00 hodin
Neděle 29.11. od 14:00 hodin

Prosinec 2009
Čtvrtek 3.12. od 18:00 hodin
Pátek 4.12. od 18:00 hodin
Sobota 5.12. od 14:00 a 18:00 hodin
Neděle 6.12. od 14:00 hodin

Čtvrtek 10.12. od 18:00 hodin
Pátek 11.12. od 18:00 hodin
Sobota 12.12. od 14:00 a 18:00 hodin
Neděle 13.12. od 14:00 hodin

Čtvrtek 17.12. od 18:00 hodin
Pátek 18.12. od 18:00 hodin
Sobota 19.12. od 14:00 a 18:00 hodin
Neděle 20.12. od 14:00 hodin

Sobota 26.12. od 14:00 a 18:00 hodin
Neděle 27.12. od 14:00 hodin

Možnosti zakoupení vstupenek:

Pokladna divadla Hybernia, Náměstí Republiky 4, Praha 1
http://www.musicalnet.cz/images/Muzikaly/foto/Dracula/MS09C-002575.jpg

->logo k muzikálu Dracula

27. září 2009 v 8:50 | TToooMM |  Muzikál Dracula
Logo k muzikálu:

Dessing

26. září 2009 v 10:07 | TToooMM
Mno, zjistil jsem že předchozí des je krátký na šířku tak jsem udělal ještě jeden.
Je na téma Mona Lisa, protože za 2 týdny na ní jedu poprvé a už se strašně moc těšííííím!

Nový dess

26. září 2009 v 9:19 | TToooMM
Takže jsem se rozhodl, že udělám nový design. Tady je:

Mylady de Winter

22. září 2009 v 20:49 | TToooMM

Mylady de Winter

Takže jsem v druhém kole soutěže o nejlepší muzikálovou postavu a podmínkou postupu do třetího kola je napsat o této postavě pár informacích. Tak mě napadlo, že to dám rovnou na blog, a zároveň se vám chci omluvit, že vůbec nemam čas na blog. Za prvé mám školu a spoustu domácích úkolů a pod a za druhé mám kroužky, které mi příští týden začnou na plno a nebudu mít vůbec čas... xDxD

Mylady de Winter prahne po bohatství jak nejvíc se dá, a je pro to ochotná obětovat všechno- i vést hříšný život.
Na začátku představení si Mylady hraje na vnešenou a proto odmítá Rocheforta- velitele královské gardy. Mylady slouží pod mocným pánem, kardinálem Richelinaem (snad to mam dobře napsaný, jsem línej se kouknout.. xDxD). I přesto, že má tehdejší Francie krále, tamější Ludvík několikátý x) se zajímá jen o královské hony a tak vydává rozkazy kardinál.
Král ani netuší o milostné zápletce jeho manželky s anglickým lordem vévodou Buckinghamem. V této situaci stojí proti sobě dvě strany: královna s loredem, d´Atagnanem a Constance versus kardinál a Mylady.
Přestože kardinál s královskou gardou brání setkání královny s Buckinghamem, marně. Zmíněná dvojice se spolu setká a královna dá vévodovi šperky.
Kardinál vymyslí plán. Král uspořádá bál, při čemž královnu žádá, aby si vzala ony vzácné šperky, ale ona je však nemá.
Mezitm kardinál vysílá za Buckinghamem do Anglie Mylady, protože, jak sám říká, nechává promlouvat kouzlo ženských půvabů. V jedné písni s názvem Láska Athos, jeden ze tří mušketýrů, vypráví, že Mylady byla jeho láskou. Že se vzali, ale že se dozvěděl o jejích skutcích a dal jí stít. Jenže kat si chtěl trochu užít a Mylady se stala snadným terčem. Po chvíli byl stejně mrtev.
Mylady doplula do Londýna, kde dostala do postele vévodu Buckinghama. Jednou večer mu přimíchala do poháru jed a zabila ho. Ony šperky ukradla. Dále pod její rukou umírá jeptiška.
Jako třetí oběť si vyžádá mladinkou a krásnou Constance, d´Artagnanovu milou. Mylady je chycena a odsouzena. Je jí sťata hlava.
Šperky se nakonec dostávájí ke královně na ples.

Přestože třeba Constance je mlaďounká, milá, hezká, tak mám větší vztah právě k téhle potvoře Mylady. Líbí se mi, jak je dravá a vyzařuje určitou energií.
Ve svém scénáři má nádherný monolog Jedem na všechny. Do obnové premiéry byla napsána nová píseň Volba má, ale na muzikálu jsem nebyl a na žádném CD zatím nevyšla, takže nemohu soudit. Dalším překrásným duetem je Čas na lásku mít s Athosem.
Líbí se mi i její krásně vyzývavé kostýmy.
Dalším důvodem jsou alternace. Monča ABSolonová je moje nejoblíbenější zpěvačkou i herečkou a i přesto, že prý měla údajně problémy s touto rolí, protože si nemohla zvyknout na vraždění, zvládá tuto roli bezvadně. Podle mě má na to skvělou barvu hlasu.
Další alternace jako Linda Finková či Radka Fišarová jsou také dobré.
Myslím si, že tahle role není tolik známá a možná ani okoukaná jako třeba Kleopatra či Angelika, což jsou naprosté Broadwayské klasiky.

24.6. Recenze k Hledá se muž. Zn.:Bohatý!

16. září 2009 v 11:32 | TToooMM |  ->Recenze
Recenze k muzikálu Hledá se muž. Zn.:Bohatý! 24.6.

24. června 2009 jsem shlédl asi předposlední představení Komorního divadla v Plzni. Původní americký muzikál se hrál již v Brně a nyní se přestěhoval i do Plzně.
Hledá se muž. Zn.:Bohatý!
Protože lístky byly kupovány na poslední chvíli, nejbližší volná řada byla až 12. Nicméně i přesto jsem viděl dobře.

MILLIE DILLMOUNTOVÁ- SOŇA BORKOVÁ 10/10******
Ta byla skvělá. Přesto, že není moc známá v českém showbysnisu, dala by se určitě s nějakou hvězdou srovnat. Navíc i krásně tancovala.

JIMMY SMITH- RADEK ŠTĚDRONSKÝ SHEJBAL 10/10****
Tak tady není co dodat. Strašně se mi líbil, jak zpíval.

DOROTHY BROWNOVÁ- IVANA JIREŠOVÁ 10******/10********
Nejdříve jsem vůbec netušil, že umí zpívat, ale když zazněly první tóny, okamžitě jsem změnil názor. Má krásný sytý- až možná lehce operní hlas a tahle role kudrnaté rozverné Dorothy jí velmi sedne, takže ji perfektně zvládá jak herecky tak i tanečně.

MUZZY VAN HOOSMERE- ZUZANA KRYŠTOFOVÁ-KOLÁŘOVÁ 10**********/10********-
Nejlepšííííííí!! Tak Zuzka měla stvárnit hvězdu světového nebe a hvězdou se také stala a to nejen na jevišti (získala cenu Thálie 2009 za muzikál Chicago). Mělá krásné nóbl šaty, které jí skvěle padlo. Zpívá nádherně, o tom není pochyb, ale absolutně mě dostala tancem- ona udělá provaz!! Tak takhle má muzikálová hvězda vypadat. =)

TREVOR GREEDEN- BRONISLAV KOTIŠ 10/10
Roli zvládl výbrorně (hlavně duet s Dorothy), ale nezanechal na mně takový dojem jako Ivana se Zuzkou.

CHING HO- ZBIGNIEW KALINA 10******/10******
BUN FOO- JIŘÍ UNTERMÜLLER 10******/10******
Dvojice Číňanů doplňovala představení humorem. Přesto, že jejich povolání nebylo šťastné, byli velice vtipní. Třeba: "Miluji vás, slečno Dobrothy!"

PANÍ MEERSOVÁ- STANISLAVA TOPINKOVÁ-FOŘTOVÁ 10**/10**
Osudem nešťastná žena, majitelka pensionu pro sirotky a obchodnice s otrokářstvím. Svoji úlohu zvládla výborně.

Celé company divadla DJKT bylo rovněž skvělé. Sladěný tanec s výbornou choreografií doplňoval scénu do úplna.

Celý děj představení je poměrně zamotaný, nicméně se dá lehce z muzikálu rozpoznat. Nebudu vám nic prozrazovat, neboť se záplrtky nakonec vyvrbí úplně jinak- nečekaně!

Scéna se skládá z jednoho schodiště umístěném na otáčecí točně. Vzadu je plátno na promítání a pokud je potřeba sjedou zeshora nějaké pomocné kulisy.

Písně jsou swingového typu, takže nejsou úplně lehké, ale všechny byly zvládnuty dobře. musím pochválit ŽIVÝ ORCHESTR, který hrýl moc pěkně.

Celkové představení se mi strašně líbilo a dávám mu 100%.

Mona Lisa a Margherita

9. září 2009 v 20:45 | TToooMM |  ->Moje obrázky
Ahojky, včera večer jsem se rozhodl, že bych moh zkusit namalovat nějakou muzikálovou postavu. Tak jsem k tomu sedl a strašně mě to začalo bavit. Tak tady je můj první obrázek, tak ho prosím můžete zhodnotit v komentících, popřípádě zda byste poznali dvě dotyčné osoby.. xD Díky mots zatím papa

Vyhodnocení soutěže1

9. září 2009 v 18:21 | TToooMM |  ->Diplomky pro vás
Takže konečně tady mám vyhodnocení soutěže, omlouvám se, že s tak velkým spožděním, ale začala škola a kroužky a navíc se mi to opravování furt smazávalo... :-) A zároveň vás chci taky upozornit, že jsem se mohl kdekoli přepočítat, takže kdyby někdo našel chybu, napište do komentíků a já opravím....

Vzorové řešení:
a)bleskowka
1. Terezku a Julču
2. Nymfu- hodinovou a větrnou
3. Mona Lisa, Dracula, Angelika, Kleopatra
4. Ano či ne tady je to na vás....
5. To je taky osobní- můj je Zbynďa Fric
6. Další osobní- moje je Monča ABS
7. JJ či NN
8. Já třeba na Monu Lisu zatím
9. Toto bylo velmi sporné, ale je to zřejmě takhle: Otec Angeliky, služka, chůva Marianka, Contoire, Nicolas, Špína, Filip, Gendére a Bachtiary- bey
10. Pro mě Monča AbS

b) Na místo otazníků doplň text a kdo tuto píseň zpíval..
1....nač se věčně trápím dietou..- Sandra
2....výhra je jistá, vše se hne z míta..- Nick Carter
3....loučí se rváč a náčelník..- Nicolas
4....já kráčím v legendách, ze snů už přece vím...- Kleopatra
5....o mnoho let a ztrátou Giuliana... - Mona Lisa
6.....tvá jí prospěla...- Rebeka
7....já před tebou tu poklekám..- Catarína
8....bez whiskey mám v duši pusto...- Tornádo Lou
9...pátá právě teď odbyla nám... Terezka
10....těžších jak nejtemnější hřích....

c)urči kostým a jméno, kdo postavu ztvárnil+ z jakého je to muzikálu...
Květuška- Adéla ještě nevečeřela- Zuzka Norisová, Jitka Čvančarová, Lucia Molnárová..
Dracula- Dracula- Dan Hůlka, Marián Vojtko, Pepa vojtek
Kleopatra- Kleopatra- Mona ABS, Radka Fiš, Kamča Nývltová .
d´Artanan- Tři mušketýři-Tomáš Broun, Alan Bastien, Zbyněk Fric
Mona Lisa- Mona Lisa-Mona ABS, Dasha, Marta jandová
Constance- 3M- Zuzka Norisová, Zdenička Trvalcová, Šárka Vaňková
Angelika- Angelika- Dasha, mona, Leona machálková
Giuliano de Medici- Mona Lisa- Petr Kolář, Jan Toužimský, Tomáš Beroun
Adriana- Dracula - Zdenička Trvalcová, Šárka Vaňková, Kamča Nývltová
Margherita Amdori- Mona LisaMarta Jandová, Zdenička Trvalcová, Markéta Procházková

Vahodnocení:

1. Terka
a)
1. Tereza a Julča 2b.
2. Nymfy (tuším že větrnou a krbovou) 2b.
3. Angelika, Golem, Dracula, Kleopatra, 3M 4b.
4. není moje nejoblíbenější, ale ráda jí mám 1b.
5. Alan Bastien, Zbyněk Fric, Pepa Vágner, Martin Pošta, Pepa Vojtek, Marián Vojtko, Tom Beroun... je jich moc 1b.
6. Mona ABS, Markétka Procházková, Šárka Vaňková, Marta Jandová, Lidun Finkuš.... taky mraky 1b.
7. jj určo na ML, Draculu, Kleu, Adélku a Pak na Angeliku a taky Kladivo 1b.
8. asi 5x 1b.
9. jů to asi přijdu o hodně bodů ale Angeliku jsem bohužel ještě neviděla, takže vím jen, že Nicolas, Špína, a dál fakt nevím...:-) 2b.
10. pro mě Mona ABS1b.

b)
1. ...proč se denně trápím dietou? Sandra - Dracula 2b.
2. netuším 0b.
3. ... loučí se rváč a náčelník... - Nicolas - Angelika 2b.
4. ... já kráčím v legendách, ze snů... Kleopatra - Kleopatra 2b.
5. ...o mnoho let a ztrátou... Lisa - Mona Lisa 2b.
6. ...tvá jí prospěla... Rebeka - Golem 2b.
7. bohužel nevím, ale tuším že to zpívá Katarina v Carmen, ale text nevím :) 1b.
8. ...bez Whisky mám v puse pusto - Limonádový Joe, ale která role nevím:-) 1b.
9. ...odbila, pátá právě teď odbila, nám Tereza - rebelové 2b.
10. ...láska však míjící jak sníh 0b.

c)
1. Květuška - Adéla ještě nevečeřela (Jitka čvančarová a Zuzana norisová) 3b.
2. Dracula - dracula (Pepa Vojtek, Marián Vojtko, Dan Hůlka) 3b.
3. Kleopatra - Kleopatra (Mona ABS, Radka Fišarová, Kamila Nývltová, Ilona Czáková, Bára Basiková) 3b.
4. D´Artagnan - 3M (Alan Bastien, Tomáš Beroun, Zbyněk Fric, Petr Poláček) 3b.
5. Lisa - Mona Lisa (Mona ABS, Dasha, Marta Jandová) 3b.
6. Constance - 3M - Zdnka Trvalcová, Šárka Vaňková, Sabina Laurinová, Zuzka Norisová) 3b.
7. Angelika - Angelika (Mona ABS, Dasha, Leona Machálková) 3b.
8. Giuliano de Medici - Mona Lisa (Petr kolář, Tomáš Beroun, Jan Toužimský) 3b.
9. nevybavuju si 0b.
10. Margeritha - Mona Lisa (MArkétka Procházková, marta Jandová, Zdenka Trvalcová)3b.

Celkem bodů: 57


2. Miri Nikolaj
a)
1. Tereza a Julč 2b.
2. Nymfy - Ohnivou a Krbovou 2b.
3. 3M, Angelika, Mona Lisa, Dracula, Golem, Kleopatra... 4b.
4. Jasně :-) 1b.
5. Tom Beroun 1b.
6. Monča Absolonová 1b.
7. Láska je láska, Mona Lisa, Touha, Angelika a ještě nějaký :-) 1b.
8. 3x 1b.
9. Nejdřív otec, pak jako Peyrac, Služka, možná Contoire, Nicolas, Špína, Gendére, Lorraine a víc už nevím... 7b.
10. Monča ABS1b.

b)
1. pročpak denně k zrcadlu se naložím, proč se věčně trápísm dietou?... 1b.
2. s kriminalistou výhra je - nevím 0b.
3. Jen žádnej pláč, loučí se rváč... 1b.
4. a lid můj má mě ctít, já kráčím v legendách... 1b.
5. Matko je starší o mnoho let... 1b.
6. Rebeka je dospělá, péče tvá jí prospěla... 1b.
7. Svatá Terezo teď - nevím 0b.
8. Whisky to je moje gusto, bez whiskey mám v srdci pusto... 1b.
9. Pátá, právě teď odbila, pátá, právě teď odbila nám... 1b.
10. láska nám se zdá být v závějích, těžkých jak nejtemnější hřích1b.

c)
1) Květuška - Zuzka Norisová - Adéla ještě nevečeřela 3b.
2) Dracula - Maroš Votko - Dracula 3b.
3) Kleopatra - Kamila Nývltová - Kleopatra 3b.
4) d´Artagnan - Petr Poláček - 3M 3b.
5) Mona Lisa - Dasha - Mona Lisa 3b.
6) Constance - Zuzka Norisová - 3M 3b.
7) Angelika - Monča ABS - Angelika 3b.
8) Giuliano - Petr Kolář - Mona Lisa 3b.
9) Adriana - Kamila Nývltová - Dracula 3b.
10) Margherita - Marta Jandová - Mona Lisa 3b.

Celkem bodů: 59


3. Anonymka
a)
1. Julča a Terezka 2b.
2. Nymfu (větrnou,ohnivou) 2b.
3. Dracula,Mona Lisa,Krysař,Angelika,Kleopatra,3M... 4b.
4. jasně 1b.
5. Pepa Vojtek a Z.Fric 1b.
6. Zuzana Norisová a K.Nývltová 1b.
7. možná na Draculu 1b.
8. asi 4x 1b.
9. Nicolas,Otec Angeliky,Gendére,chůva Mariana,služka Contoare,Špína,Bachtari-bej 8b.
10. pro mě určitě Radka Fišarová. 1b.

b) Namísto otazníků doplň text písně a kdo tuto píseň zpíval....
1. pročpak denně k zrcadlu se naložím, nač se věčně trápím s dietou (sandra) 2b.
2. nevím (Touha) 0b.
3. Jen žádnej pláč, loučí se rváč a náčelník (nicolas) 2b.
4. a lid můj máá mě ctít, já kráčím v legendách (Kleopatra) 2b.
5. Matko je starší o mnoho let a ztrátou Giuliana (Mona Lisa) 2b.
6. Rebeka je dospělá, péče tvá jí prospěla (Rebeka) 2b.
7. nevím (Catarina z carmen) 1b.
8. Whisky to je moje gusto, bez whiskey mám v srdci pusto... (Tornado Lou) 2b.
9. Pátá, právě teď odbila,pátá právě teď odbila nám (Tereza) 2b.
10. láska nám se zdá být v závějích, těžkých jak nejtemější hřích (královna a Constance) 2b.

c)
1.Květuška - Adéla ještě nevečeřela - Z.Norisová 3b.
2.Dracula - Dracula - Marián Vojtko 3b.
3.Kleopatra-Kleopatra - K.Nývltová 3b.
4.d´Artagnan-3mušketýři - Petr Poláček 3b.
5.Mona lisa-Mona Lisa¨- Dasha 3b.
6.Constance - 3 mušketýři - Z.Norisová 3b.
7.Angelika - Angelika - Monika ABS 3b.
8. Giuliano - Mona Lisa - P.Kolář 3b.
9.Adriana - Dracula - K.Nývltová 3b.
10.Margerita - Mona Lisa - M.Jandová 3b.

Celkem bodů: 69


4. Katycl
A)
Tereza a Julca 2b.
Nymfy-hodinova a krbova2b.
Angelika,3M,Dracula,Kleopatra 4b.
Ano 1b.
Pepa i Alan 1b.
MOnca Abs a Zdenicka Trvalcova 1b.
Ano,MOna Lisa 1b.
2krat 1b.
Spina,Otec ANgeliky,Gendere,Chuva MAriana,Sluzka Contoare,Bachtari-bei a Nicolas 8b.
MOca Abs 1b.

B)
Nac se denne trapim s dietou-Sandra-Dracula 2b.
newim(TOUHA) 0b.
LOuci se rvac a nacelnik-Nicolas-Angelika 2b.
ja kracim v legendach ze snu-Kleopatra-Kleopatra 2b.
je starsi o mnoho let a stratou-Lisa-MOna Lisa 2b.
Tva ji prospela-Rebeka 2b.
Netusim (Catharina-Carmen) 1b.
Bez Whisky mam v puse pusto-Limonadovy Joe-Tornado Lou 2b.
Pata prave ted odbila nam-Tereza-Rebelove 2b.
Težkych jak nejtemejsi hrich-Constance a Kralovna-3M 2b.

C)
Kvetuska-Adela jeste nevecerela-Zuzka Norisova 3b.
Dracula-Dracula-Marian Vojtko 3b.
Kleopatra-Kleopatra-Kamila Nyvltova 3b.
d'Artagnan-3M-Peta Polacek 3b.
MOna Lisa-MOna Lisa-Dasha 3b.
Constance-3M-Zuzka Norisova 3b.
Angelika-ANgelika-Monca Abs 3b.
Giuliano-Mona Lisa-Petr KOlar 3b.
Adriana-Dracula-Kamila Nyvltova 3b.
Margerita-Mona Lisa-Marta Jandova 3b.

Celkem bodů: 69


5. __°°AnEtKa°°__
a)Bleskowka
1.Julča,Tereza 2b.
2.Nymfy 2b.
3.3M,Kleopatra,Golem,Dracula 4b.
4.JJ 1b.
5.Zbynďa Fric,Alan bastien,petr Kolář,Martin Písařík,... 1b.
6.Monča ABS,Zuzka Norisová,Zuzka Kolářová,Betka Stanková 1b.
7.JJ ale na jaký to eště newm 1b.
8.Jednou 1b.
9.Táta,Mariana,služka,Nicolas,Špína,Gendére,Contoair 7b.
10.Já jsem Draculu zajím eště neviděla ale myslim že dobré by mohli být všechny...=D 1b.

b)Namísto otazníků doplň text a kdo tuto píseň zpívá
1.??? 0b.
2.Znám to ale nevzpomenu si...=( 0b.
3.Loučí se rváč a náčelník,Nicolas 2b.
4.Já kráčím v legendách,ze snů,Kleopatra 2b.
5.O mnoho let a ztrátou,Lisa 2b.
6.Tvá jí prospěla,Rebeka 2b.
7.??? 0b.
8.Bez whisky mám v srdci pusto,Tornado Lou 2b.
9.odbila,pátá právě teď odbila nám,Tereza 2b.
10.Těžkých jak nejemnější hřích(Královna a Constance) 2b.

c)Urči kostým a jméno,kdo postavu ztvárnil+z jakého muzikálu
1.Květuška,Zuzana Norisová a Jitka Čvančarová,Adéla ještě nevečeřela 3b.
2.Dracula,Dan Hůlka,Pepa Vojtek a Maroš Vojtko 3b.
3.Klea,Kamča Nývltová,Monika ABS,Radka Fišarová,Ilona Csáková a Bára Basiková,Kleopatra 3b.
4.D´Artagnan,Zbynďa Fric,Alan Bastien,Tom Beroun a Petr Poláček,3M 3b.
5)Mona,Marta Jandová,Dasha a Monča ABS,Mona Lisa 3b.
6)Constance,Zuzka Norisová,Šárka Vaňková a Zdenka Trvalcová,3M 3b.
7)Angelika,Leona Machálková,Dasha a Monika ABS 3b.
8)Giuliano,Petr Kolář,Tomáš Beroun a Jan Toužimský,Mona Lisa 3b.
9)Adriana,Kamila Nývltová,Šárka Vaňková a Zdenka Trvalcová,Dracula 3b.
10)Margerita,Marta Jandová,Markéte Procházková a Zdenka Trvalcová,Mona Lisa 3b.

Celkem bodů: 65


6. Lufí
A)
1. Tereza a Julča 2b.
2. Nymfu 2b.
3. Mona Lisa,Golem,3M,Angelika 4b.
4. jasně..a moc :) 1b.
5. Alan Bastien,Zbynďa Fric,Martin Skala,Maroš Vojtko,... 1b.
6. Dasha,Glorča Fricová,Mona ABS,Lidun Finková,... 1b.
7. ano- Mona Lisa,Dracula,Carmen,Děti ráje,Kladivo na Čarodějnice,Angelika,Kleopatra...je toho hodně.. 1b.
8. asi 4x...zatim 1b.
9. otec Angeliky,Nicolas,Mariana,služka,Contoire,Gendére,Špína 7b.
10. Monča ABS 1b.

B)
1. ...nač se věčně trápím dietou,stejně si nás chlapi popletou, se zbožím,se zbožím..(Sandra) 2b.
2. ...netuším 0b.
3. ...odchází rváč a náčelník, ten vůdce váš..(Nicolas) 2b.
4. ...já kráčím v legendách, ze snů už přece vím, to má tak být..(Kleopatra) 2b.
5. ...o mnoho let, a ztrátou Giuliana můj se zhroutil svět (Lisa del Giocondo) 2b.
6. ...péče tvá jí prospěla, však nyní ji už jiná náruč láká..(Rebeka) 2b.
7. ...teď já s pokorou před tebou tu poklekám..(Katarina) 2b.
8. ...bez whiskey mám v srdci pusto, kdyby ji můj táta pil,byl by tu žil mnohem dýl..(Tornádo Lou) 2b.
9. ...odbila,pátá,právě teď odbyla nám..(Tereza) 2b.
10. ...těžkých jak nejtemnější hřích (Královna a Constance) 2b.

C)
1. Květuška-Zuzana Norisová,Jitka Čvančarová-Adéla ještě nevečeřela 3b.
2. Dracula-Marián Vojtko,Daniel Hůlka,Pepa Vojtek-Dracula 3b.
3. Kleopatra-Mona ABS,Radka Fišarová,Kamila Nývltová,Bára Basiková,Ilona Csáková-Kleopatra 3b.
4. D´artagnan-Alan Bastien,Tomáš Beroun,Zbyněk Fric,Petr Poláček-3M 3b.
5. Lisa del Giocondo-Dasha,Mona ABS,Marta Jandová-Mona Lisa 3b.
6. Constance-Zuzka Norisová,Zdenička Trvalcová,Šárka Vaňková,Sabina Laurinová-3M 3b.
7. Angelika-Dasha,Mona ABS,Leona Machálková 3b.
8. Giuliano de Medici-Tom Beroun,Petr Kolář,Jan Toužimský-Mona Lisa 3b.
9. Adriana-Zdenička Trvalcová,Šárka Vaňková,Kamila Nývltová-Dracula 3b.
10. Margherita Amadori-Marta Jandová,Zdenička Trvalcová,Markéta Procházková-Mona Lisa 3b.

Celkem bodů: 69


7. makynka
A-
1.role Terezy 1b.
2.roli Nymfy 2b.
3.Golem,Galileo,Kleopatra,Angelika 4b.
4.jj je užasná :) 1b.
5.Pepe!!!Vojtek!!:) miluju ho !! 1b.
6.Dasha a Monča ABS 1b.
7.jj určite na Angeliku a na 3m jestli se budou hrát 1b.
8.asi 4krát nebo 5krát 1b.
9.takže služka angeliky a chůva angeliky,otec,špína,Contoire,nicolas,Gendere 7b.
10.Mončaa!! 1b.
B-
1.nač se vlastně trápit s dietou....ADRIANA 2b.
2.newim ale je to s Adély LEDVINA A nick karter 1b.
3.loučí se rváč a načelník ten vůdce váš..nicolas 2b.
4.ja kráčím v legendách ze snů už přece vím to má tak být.....KLEOPATRA 2b.
5.o mnoho let a strátou Guilana můj se zhroutil svět..MONA LISA 2b.
6.tvá ji prospěla....REBEKA 2b.
7.teď já s pokorou před tebou tu poklekám...CATARINA 2b.
8.bez whiskey mám v srdci pusto, kdyby ji můj táta pil,byl by tu žil mnohem dýl..TORNÁDO LOUU 2b.
9.odbyla...páta práve ted odbila nám...TEREZKA:)2b.
10.teších jak nejčernější hřích...KR.ANA A CONSTANCE 2b.

C-
1.Květuška-Zuzanka Norisová
Lucia Molnárová
Jitka Čvančarová
ADÉLA JEŠTĚ NEVEČEŘELA 3b.
2.Dracula-Pepe Vojtek
Dan hůlka
Marian Vojtko
DRACULA 3b.
3.Kleopatra-Monča ABS
Raduška Fišarová
kamila nývltová
KLEOPATRA 3b.
4.D ARTANAN-Alánek Bastien
Zbyněk Fric
Tomáš Beroun
TŘI MUŠKETÝŘI :) 3b.
5.Lisa de Giondo-Dasha
MOnča ABS
Marta Jandová
MONA LISA 3b.
6.Constance-Zuzanka Norisová
Sabinka Laurinová
Zdenička Trvalcová
Šárka Vanková
3M 3b.
7.ANGELIKA-Dashenka
MOnča ABS
Leona Machálková
ANGELIKA 3b.
8.Guiliano Medici-Tomáš Beroun
Jan Toužimský
Petr KOlář
MONA LISA 3b.
9.Adriana-Zdenička TRvalcová
Šárka Vanková
kamila nývltová
DRACULA 3b.
10.Margerita-Markéta Procházková
Zdenka TRvalcová
Marta Jandová
MONA LISA 3b.

Celkem bodů: 69


8. Katy
A-
1.role Terezy 1b.
2.roli Nymfy 2b.
3.Golem,Galileo,Kleopatra,Angelika 4b.
4.jj je užasná :) 1b.
5.Pepe!!!Vojtek!!:) miluju ho !! 1b.
6.Dasha a Monča ABS 1b.
7.jj určite na Angeliku a na 3m jestli se budou hrát 1b.
8.asi 4krát nebo 5krát 1b.
9.takže služka angeliky a chůva angeliky,otec,špína,Contoire,nicolas,Gendere 7b.
10.Mončaa!! 1b.

B-
1.nač se vlastně trápit s dietou....ADRIANA 2b.
2.newim ale je to s Adély LEDVINA A nick karter 1b.
3.loučí se rváč a načelník ten vůdce váš..nicolas 2b.
4.ja kráčím v legendách ze snů už přece vím to má tak být.....KLEOPATRA 2b.
5.o mnoho let a strátou Guilana můj se zhroutil svět..MONA LISA 2b.
6.tvá ji prospěla....REBEKA 2b.
7.teď já s pokorou před tebou tu poklekám...CATARINA 2b.
8.bez whiskey mám v srdci pusto, kdyby ji můj táta pil,byl by tu žil mnohem dýl..TORNÁDO LOUU 2b.
9.odbyla...páta práve ted odbila nám...TEREZKA:) 2b.
10.teších jak nejčernější hřích...KR.ANA A CONSTANCE 2b.
C-
1.Květuška-Zuzanka Norisová
Lucia Molnárová
Jitka Čvančarová
ADÉLA JEŠTĚ NEVEČEŘELA 3b.
2.Dracula-Pepe Vojtek
Dan hůlka
Marian Vojtko
DRACULA 3b.
3.Kleopatra-Monča ABS
Raduška Fišarová
kamila nývltová
KLEOPATRA 3b.
4.D ARTANAN-Alánek Bastien
Zbyněk Fric
Tomáš Beroun
TŘI MUŠKETÝŘI :) 3b.
5.Lisa de Giondo-Dasha
MOnča ABS
Marta Jandová
MONA LISA 3b.
6.Constance-Zuzanka Norisová
Sabinka Laurinová
Zdenička Trvalcová
Šárka Vanková
3M 3b.
7.ANGELIKA-Dashenka
MOnča ABS
Leona Machálková
ANGELIKA 3b.
8.Guiliano Medici-Tomáš Beroun
Jan Toužimský
Petr KOlář
MONA LISA 3b.
9.Adriana-Zdenička TRvalcová
Šárka Vanková
kamila nývltová
DRACULA 3b.
10.Margerita-Markéta Procházková
Zdenka TRvalcová
Marta Jandová
MONA LISA 3b.

Celkem bodů: 69


9. Klárka
1. Terezka a Julča 2b.
2. Nymfy a pak Lorraine 2b.
3. Kleopatra, Angelika, Mona Lisa, Dracula 4b.
4. Jj 1b.
5. Dan Hůlka 1b.
6. monča ABSolonová 1b.
7. nn 1b.
8. jednou 1b.
9. služka, Marianka, Contoire, Otec, Nicolas, Bachtiary Bey, Gendére, Filip, Špína 9b.
10. Monika Absolonová 1b.

1. pročpak denně k zrcadlu se naložím, nač se věčně trápím dietou.. - Sandra 2b.
2. 0b.
3. Jen žádnej pláč, louší se rváč a náčelník...- Nicolas 2b.
4. a lid můj máá mě ctít, já kráčím v legendách, ze snů už... Kleopatra 2b.
5. Matko je starší o mnoho let a ztrátou Giuliana- Mona Lisa 2b.
6. Rebeka je dospělá, péče tvá jí prospěla.. Rebeka 2b.
7. Svatá Terezo teď já před tebou tu poklekám- Katarina 2b.
8. Whisky to je moje gusto, bez whisky mám v duši pusto- Tornádo lou 2b.
9. Pátá, právě teď odbyla, právě ted odbyla nám..- Tereza 2b.
10. láska nám se zdá být v závějích, těších jak nejčernější hřích..Constance
a Královna 2b.

Květuška- Adéla ještě nevečeřela- Zuzka Norisová, Jitka Čvančarová, Lucia Molnárová.. 3b.
Dracula- Dracula- Dan Hůlka, Marián Vojtko, Pepa vojtek 3b.
Kleopatra- Kleopatra- Mona ABS, Radka Fiš, Kamča Nývltová 3b.
d´Artanan- Tomáš Broun, Alan Bastien, Zbyněk Fric 2b.
Mona Lisa- Mona Lisa-Mona ABS, Dasha, Marta jandová 3b.
Constance- 3M- Zuzka Norisová, Zdenička Trvalcová, Šárka Vaňková 3b.
Angelika- Angelika- Dasha, mona, Leona machálková 3b.
Giuliano de Medici- Mona Lisa- Petr Kolář, Jan Toužimský, Tomáš Beroun 3b.
Adriana- Zdenička Trvalcová, Šárka Vaňková, Kamča Nývltová 2b.
Margherita Amdori- Marta Jandová, Zdenička Trvalcová, Markéta Procházková 2b.

Celkem bodů:68


Takže jste viděli, kde jste udělali chyby, a tady jsou diplomky. Jen se omlouvám, že jsem zapomněl udělat otázku co na diplom, takže jsem udělal diplomky z Mony Lisy a Draculy, dvou asi nejúspěšnějších muzikálů, tak doufám, že se budou líbit.

Na 1. místě se umístili:
2. místo patří:
Na 3. místo se dostala:
Na 4. místě se umístila:
A 5. místo patří:
Já všem mocinky děkuju za účast....Odjezd

5. září 2009 v 8:59 | TToooMM
Odjíždím na víkend, jedeme na pouť a strašně se těším, akorát mi vadí, že dneska je Monča v Plzni a protože já bydlim v Plzni, tak bych to měl blízko se jít podívat. Nicméně nebudu ani na blogu, takže se tu všichni mějte a užívejte si volno od školy :-) a jinak v příštím tejdnu konečně dodám výsledky a diplomky první soutěže. Tak papa

->12. Sbénko

2. září 2009 v 20:52 | TToooMM |  ->Spřátelení
Tak a mým 12. a zatím posledním Sbénkem je Monusinaa, která má moc pěkný blog a krásným designem, na kterém jsou mé dvě oblíbené herečeky a zpěvačky. Tady je odkaz na její blog, jinak děkuji za spřátelení a tady je pro tebe diplom s tématem Mona Lisa, tak doufám, že se líbí:

->11. SBénko

2. září 2009 v 20:49 | TToooMM |  ->Spřátelení
Takže mým 11. Sb je Dejwoszm který má podle měúžasný blog, posoudit můžete ->tady.
A tady je diplom s márošem:
Díky za spřátelení

->informace k muzikálu Carmen

2. září 2009 v 20:39 | TToooMM |  Muzikál Carmen

Carmen

Hudba: Frank Wildhorn
Námět a libreto: Egon Kulhánek, Adam Novák (zpracování příběju) a Norman Allen (libreto)
Texty písní: Jack Murphy
Překlad a české texty písní: Adam Novák
Producent: Hudební divadlo KArlín- Egon Kulhánek
Koproducenti: Divadlo TaFantastika- Lucie Bílá a Petr Kratochvíl

Scéna: Andrea Bartha
Kostýmy: Andrea Bartha
Hudební nastudování: Ota Balage
Choreografie: Pavel Strouhal

Režie: Gabriel Barre

Místo konání: Hudební divadlo Karlín
Oficiální stránky muzikálu: http://www.hdk.cz/repertoar/carmen/
Délka představení: 2h 50 minut ( s přestávkou)

Premiéra: 2. a 3. října 2008
Derniéra: 28. listopadu 2009

Program: Ano, cena: 100 Kč
CD: Ano, cena: 299 Kč
DVD: Ne

V hlavních rolích: Lucie Bílá, Dasha
->herní plán k muzikálu Carmen

2. září 2009 v 20:38 | TToooMM |  Muzikál Carmen

Termíny

Září 2009
Středa 23.9. od 19:00 hodin
Čtvrtek 24.9. od 19:00 hodin
Pátek 25.9. od 19:00 hodin
Sobota 26.9. od 15:00 a 19:00 hodin

Středa 30.9. od 19:00 hodin

Říjen 2009
Čtvrtek 1.10. od 19:00 hodin
Pátek 2.10. od 19:00 hodin
Sobota 3.10. od 15:00 a 19:00 hodin

Středa 7.10. od 19:00 hodin
Čtvrtek 8.10. od 19:00 hodin
Pátek 9.10. od 19:00 hodin
Sobota 10.10. od 15:00 a 19:00 hodin

Středa 14.10. od 19:00 hodin
Čtvrtek 15.10. od 19:00 hodin
Pátek 16.10. od 19:00 hodin
Sobota 17.10. od 15:00 a 19:00 hodin

Středa 21.10. od 19:00 hodin
Čtvrtek 22.10. od 19:00 hodin
Pátek 23.10. od 19:00 hodin
Sobota 24.10. od 15:00 a 19:00 hodin

Čtvrtek 29.10. od 19:00 hodin
Pátek 30.10. od 19:00 hodin
Sobota 31.10. od 15:00 a 19:00 hodin

Listopad 2009
Středa 4.11. od 19:00 hodin
Čtvrtek 5.11. od 19:00 hodin
Pátek 6.11. od 19:00 hodin
Sobota 7.11. od 15:00 a 19:00 hodin

Středa 11.11. od 19:00 hodin
Čtvrtek 12.11. od 19:00 hodin
Pátek 13.11. od 19:00 hodin
Sobota 14.11. od 15:00 a 19:00 hodin

Středa 18.11. od 19:00 hodin
Čtvrtek 19.11. od 19:00 hodin
Pátek 20.11. od 19:00 hodin
Sobota 21.11. od 15:00 a 19:00 hodin

Středa 25.11. od 19:00 hodin
Čtvrtek 26.11. od 19:00 hodin
Pátek 27.11. od 19:00 hodin
Sobota 28.11. od 15:00 a 19:00 hodin

Možnost zakoupení vstupenek:

V pokladně Hudebního divadla Karlín, Křižíkova 10, Praha 8
->logo k muzikálu Carmen

2. září 2009 v 20:38 | TToooMM |  Muzikál Carmen
Logo k muzikálu: