NOVINKY

Všechny fotoromány nalezneš -> tady

Ještě spoustu věcí o mně nevíš. Ale pár jich můžeš zjistit->>tady


STORM DANCE STUDIO

-Mistři ČR 2010-
...úvod...

30. srpna 2009 v 9:35 | TToooMM |  ->O mně
Na podzim roku 2009 se objevila ve třetí řadě StarDance Zuzka Norisová, která byla mojí oblíbenou herečkou a nyní mě absolutně okouzlila svým tancem a i jejím trhlým chováním. V jednom díle StarDance...kolem dokola bylo, že Zuzka nazkoušela v pražském divadle Broadway nový muzikál Adéla ještě nevčeřela. A tak jsem o tom začal zjišťovat více a více informací.

Nejen, že jsem hledal informace o tomto muzikálu a její roli Květušky, ale i o divadle Broadway a všech ostatních muzikálech. Protože jsem měl blízko svátek tak jsem si přál komplet DVD nejúspěšnějších muzikálů DB a DH ( Kleopatra, 3M, Angelika, Golem a Rebelové). Nejdřív jsem se koukal na Kleopatra a bylo to něco úžasného a potom jsem shlédl všechny ostatní a byly taky perfektní...

Takže jsem hned zatoužil jet do divadla Broadway. V neděli 31. května jsme vyrazili na Adélku se Zuzkou Norisovou- ta byla skvělá, jak jinak, a celé představení bylo super a mě to úplně dostalo.

Tak jsem se zbláznil do muzikálů a náhodou jsem na internetu našel blog o muzikálech a napadlo mě, že si taky nějaký založím.

Tak jsem si 1.7.2009 založil tenhle blog. Budu jsem postupně přidávat články, jenže mi to asi nepůjde moc rychle, protože až bude škola, budu mít spousty kroužků a do toho učení, takže nebudu moc stíhat. Než dospěju do takové úrovně, aby na tomto blogu bylo naprosto všechno o muzikálech, jak novinky, tak i třeba starší věci, bude to trvat hodně dlouho. Ale budu snařit, takže všem děkuji za komentáře a za účast v soutěžích a tak...

Děkujuuu :-)


to jsme jednou byli zase na procházce..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 °°__aNeTkA__°° °°__aNeTkA__°° | Web | 30. srpna 2009 v 18:37 | Reagovat

jo tak tenhle set DVD muzikálů jsem dostala k Vánocům ale jako první jsem hned na štědrý den koukala na angeliku.

2 bozka bozka | Web | 9. dubna 2010 v 11:43 | Reagovat

hodne stesti :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama