NOVINKY

Všechny fotoromány nalezneš -> tady

Ještě spoustu věcí o mně nevíš. Ale pár jich můžeš zjistit->>tady


STORM DANCE STUDIO

-Mistři ČR 2010-
31.5. Recenze k Adéla ještě nevečeřela

16. srpna 2009 v 11:36 | TToooMM |  ->Recenze
Recenze k muzikálu Adéla ještě nevečeřela 31. 5.

Konečně jsem přemluvil rodiče, abychom vyrazili na Adélku na Broadway, a tak jsem sehnal lístky na neděli 31. května.

Herci a hodnocení:
NICK CARTER- PETR VONDRÁČEK 10/10**********
Petr Vondráček byl skvělej. Já už jsem ho viděl v Limonádníkovi v Plzni, kde už mě velmi zaujal, a tak jsem předpokládal, že bude dobrý i tady. A nezklamal. Svým profesionálním výstupem spojeným s komediálním talentem a krásným zpěvem dodává roli nejslavnějšího amerického detektiva vše, co má mít.

KOMISAŘ JOSEF LEDVINA- VLASTIMIL ZAVŘEL 10/10**********
Vlastimil Zavřel se pro tuto roli skvěle hodí, protože naprosto dokonale vystihl charakter komisaře Ledviny- dobrosrdečného štamgastu Prahy. Přesto, že nepatří k předním zpěvákům, hudební stránku zvládl dobře, ovšem nejlepší byl jeho činoherní, speciálně komediální talent.

RUPERT VON KRATZMAR- JURAJ BERNÁTH 10/10**********
Naprosto dokonalý šílený vědec. Svou roli velmi dobře obohatil svým hereckým talentem. A protože se jedná spíše o zpěváka, který už má za sebou nejeden muzikál, po hlasové stránce nezklamal, a zazpíval nádherně nejen píseň Ty jsi ta nejkrásnější květinka co znám, ale i další.

ALBÍN BOČEK- NEVÍM 10/10*
Dědečka totiž nehrál nikdo z uvedených v programu. Poznat to bylo z toho důvodu, že účinkující byl velmi mladý, neboť neměl šedivé vlasy a vousy byly jasně nalepeny. I přesto roli hrál dobře.

KVĚTUŠKA- ZUZANA NORISOVÁ 100/10 ************************************
Tak Zuzka byla naprosto ze všech nejlepších. Tato role naivní a poslušné vnučky Květušky jí totiž velmi sedne. Na začátku to byla rozverná holčička, která chytala motýli, a na jevišti vypadala velmi děcky, což beru jako kladnou věc. V průběhu děje se celá její role rozvíjí i v citové vazbě, kde například krásně zpívá a tančí v Ty jsi ta nejkrásnější blondýnka co znám. A nakonec ji chce sežrat samotná Adéla. Ale absolutně nejlepší byla píseň Láska je akrobat, která asi nelze vyjádřit slovy. No, prostě Zuzka neeeeejlepší a doufám, že se dostanu na Adélu ještě jednou s ní.

KOMORNÍK VON KRATZMARA- ZDENÉK DUŠEK 10/10 ******
Ten byl taky dobrý, jenže si ho moc nepamatuju, protože si nevzpomínám, že by v muzikálu zpíval, ale činohra dobrý.

HRABĚNKA THUNOVÁ- KVĚTA FIALOVÁ 10/10 *********
No, nikdy bych neřekl, že Květa umí zpívat, takže mě mile překvapila. Jenže prostor pro její roli je velmi malý. Myslím, že měla pouze tři výstupy, ale i tak byla velmi dobrá.

BARON FRANZ VON KAUNITZ- PETR ŠTĚPÁNEK 10/10 ****
Taktéž jako u minulé role nebyl moc velký prostor a navíc ani žádná píseň, ale Petr Štěpánek je vynikající činoherní herec, takže muzikál posílil svým profesionálním mluvením.


DÍVČÍ PĚVECKÉ TRIO- ŠÁRKA VAŇKOVÁ, ZUZA ĎUDINOVÁ, MARKÉTA PROCHÁZKOVÁ 10/10********************
Ty měly v muzikálu asi nejvíc písniček a funkci průvodkyň děje splnily dokonale. Jen mi trochu vadilo, že některé úryvky byly z playbacku. Co se týče obsazení, tak jsem chtěl Zdeničku, jenže ta nehrála, takže hrála Šárka, u níž se dostanu u Bianci, pak Markéta, která zpívala hezky a Zuza, kterou si příliš nepamatuju. Tady holky předvedly krásné hlasy i taneční vystoupení.

BIANCA- ŠÁRKA VAŇKOVÁ 10/10 *********
Šárka umí zpívat dobře a zde zapojila i herectví a relativně slušný tanec, takže úlohu služebnice Bianci a v druhé polovině Dravou kočku a i průvodkyni ztvárnila skvěle.

GOGO- JIŘÍ KRYTINÁŘ 10/10 **
Byl dobrý, ale moc si ho nepamatuju, protože neměl moc prostoru.

ADÉLA 10/10 ******************
Co se týče zpěvu v podání Moniky Absolonové tak neměl chybu. Opravdu působil jako masožravá květinka. A co se týče herců Adély, tak ti byli velmi zajímavě uděláni a opravdu působili jako kytka.

COMPANY 10/10*****************
Zbytek company byl výborný. Krásně tancovali, zpívali a zvládli třeba i několik rolí během jednoho představení.


Celý muzikál byl skvělý. Já osobně ho považuji zatím za nejlepší muzikál, který jsem shlédl, fakt se mi líbil. Někteří si třeba myslí, že na film to nemá, ale já si myslím, že tohle je daleko lepší než nějaký film, protože tady se zpívá, hraje a tancuje a ještě k tomu s hvězdným obsazením.
Celekm dávám muzikálu jasných 100%.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaká Květuška je nejlepší?

Zuzka Norisová 61.1% (11)
Jitka Čvančarová 5.6% (1)
Lucia Molnárová 33.3% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama